Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételek ízesítésére...

Milyen ételek ízesítésére tudom használni az alábbi fűszereket?

Figyelt kérdés
Toszkán, Provence,Tangó fűszersó
2021. aug. 26. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Fordítsd meg, és a tasak hátuljára oda van írva.
2021. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, hogy neked melyik fajta van ezekből, de nagy általánosságban a Toszkán az az olaszos sültekhez jó, olvastam valahol, hogy az ún. porchettához ez a fűszerkeverék kell. Itt van egy recept is ehhez: [link]

Itt viszont tényleg nézd meg, mi az összetétele, mert ha van benne oregáno, és rozmaring meg petrezselyem, akkor értelemszerűen nem azokat használod, hanem a fűszerkeveréked.

A Provence fűszerkeverék mindenképpen francia ízvilágú ételekhez illik. De el tudom képzelni, hogy mondjuk olívaolajhoz adva "érleled", és utána salátákhoz is tudod használni.

Ha az az argentin Tangó keveréked van, akkor pedig az sütéshez és grillezéshez is jó, marhához, disznóhoz és bárányhoz is.

2021. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!