Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Más is van úgy, hogy főzni...

Más is van úgy, hogy főzni tud, de sütni nem?

Figyelt kérdés

Pedig elméletileg a sütés az, amihez elvileg csak be kellene tartani a receptet pontosan,de valahogy mégsem sikerül semmi igazán jól, leragad,túl sűrű a krém vagy a tészta, túl lisztes stb.


Ezzel szemben főzni szerintem viszonylag jól tudok, még ha valamit recept alapján is csinálok, mert fejből nem megy, könnyen ráérzek, hogy mi az, amiből több vagy kevesebb kéne, bár nyilván az is segít itt, hogy közben is meg lehet kóstolni, míg sütésnél nem annyira.



2021. aug. 13. 14:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tudok főzni. A sütés valahogy nekem sem megy sajnos. Ezt úgy van, hogy megenni szeretem de megcsinálni utálom. Az a legjobb fogyókúrás módszer, ha nem is próbálkozom. :D
2021. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!