Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kakaós piskóta lehetett?

Kakaós piskóta lehetett?

Figyelt kérdés
Régen mikor iskolás voltam rendszeresen adtak kockára vágott piskótát(?) leöntve kakaóval. De folyékony kakaóval. Egyszerűen nem tudok rájönni, hogy az tényleg piskóta lehetett-e nyakon öntve tejes kakaóval. Lehetséges, hogy az volt?
2010. aug. 28. 21:41
 1/10 A kérdező kommentje:

És volt még egy sütemény. Ránézésre olyasmi volt mint a túrógombóc, de le volt öntve vanília pudinggal. Az mi lehetett? :)

Régi szép óvodás és ált. iskolás évek. :)

2010. aug. 28. 21:43
 2/10 anonim ***** válasza:

sima piskóta csokipudinggal leöntve

a második pedig talán aranygaluska?

2010. aug. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen, az aranygaluska biztos. Köszi.

De a piskótában nem vagyok biztos. Arra emlékszem, hogy nagy kockára volt felvágva, és el volt áztatva tejes kakaóval. De jobban belegondolva lehetséges, hogy csak tényleg sima piskóta volt, és hogy legyen egy kis kellemesebb íze a reggelről megmaradt kakaót ráöntötték :D

2010. aug. 28. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is és még hány gyereknek az volt a kedvencünk, a hónap fénypontja. Mi így hívtuk: csokileöntős.
2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Tényleg jó volt. Ahhoz képest, hogy mennyi olyan ennivaló volt amit a mai napig nem szeretek (tipikus menza kaja) azért néhány dolgot nagyon el tudtak találni. Én pl ott szerettem meg a finomfőzeléket, vagy a spenótot :D
2010. aug. 28. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
somlói galuska??
2010. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:43 te se voltál menzás, ugye ? :D XD még hogy somlói :D


amúgy nem kakaó volt a piskótakockán, hanem eszméletlen hígra főzött csokipuding

2010. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

voltam csak sose kaptunk semmit a levesen meg a főzeléken kívül. Néha kaptunk almát oszt annyi :D


Nekem a kedvenc menzai kajám a tejbegríz és a paradicsomleves volt. áhh de hiányzik :)

2010. aug. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a spenótot meg a "napközipörköltet" szerettem, anyukám hiába csinált spenótot friss levélből, nekem csak a napközis kellett.

21.52

2010. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy kedvencem volt a piskóta leöntve csoki pudinggal =). Miután átvette a sodexo az egészet már sz@r volt :S
2010. aug. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!