Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ráöntöttem a kovászos lét a...

Ráöntöttem a kovászos lét a tortára, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma kivettem az ebédet a hűtőből, és véletlenül meglöktem a kovászos uborka dobozát, amiből kiömlött a lé, rá a csokitortára. Kb 5cl, azaz egy felesnyi ömlött a csokitorta tálcájára, és azt az alsó piskótaréteg beszívta! Holnap lesz nagypapám 70. szülinapja, és arra lenne a torta. Mit csináljak? Lehet valamivel közömbösíteni? Vagy ez nemfeltűnő ennyi uborkalé? Anya nem hiszem, hogy ráérne ujjat sütni! Venni se nagyon tud, szólva olcsó, és gyors megoldás kell, ha menthetetlen a torta :( Lehet elég lenne az alsó piskótaréteget cserélni.

Mert a csokimáz még nincs rajta, csak a rém benne, de abba nincs uborkalé!


Légyszi segítsetek, nagy szarban vagyok, még senki nem tudja, csak én.


2010. aug. 27. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát... majd szóltok, hogy vigyázzanak. és max az alsó réteget nem eszitek meg. mutatóba, meg a fotókhoz még jó és a többi része is biztos finom
2010. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
úgy gondolod, hogy vágjuk le az alsó réteget, és akkor krém legyen alul! Nem rossz ötlet, köszönöm, de várok, ki mit tanácsol!
2010. aug. 27. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! vegyél gyorsan egy marketben kész piskótalapot, lehet olyant is kapni, hogy három vékony tortalap.

az alsót cseréld ki,a többit megeszitek máskor,lekvárral vagy pudinggal.

üdv.

2010. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget, az utolsó 5let tetszik, de felhívtam anyát, és azt mondta szarjam le! Ami még áll az edényen azt itassam fel, a többit meg már úgyis beszívta a torta, majd megnézi menyit szívott be, és azt a részét mi esszük meg, de végső esetbe lehet, hogy majd levágjuk az alsó lapot!


Köszi, az igényes és gyors választ mindkettőtöknek!!!

2010. aug. 27. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
:) hát szívesen
2010. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

No látod, anyukád nem is reagált rosszul.


Bár a rém sem jobb az uborkalénél...

"Mert a csokimáz még nincs rajta, csak a rém benne,..." :)

2010. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs benne a krém,vesztek piskotalapot és uj krémet csináltok....igy nem olyan macera....és látod,anyukád le harapta le a fejed...



de azért segithetsz neki a krémet megcsinálni pl.:)

2010. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi:D Hát, igen, mi rémet teszünk a tortába :D:D
2010. aug. 27. 14:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ez egy rém rendes család:)))

na pusz

2010. aug. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!