Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Munkahelyre milyen ebédet...

Munkahelyre milyen ebédet visztek? Ami nem szagos?

Figyelt kérdés
Eléggé finnyás vagyok, nem eszek belsőséget, csirke húst(.semmi baromfi), esetleg mell húst. Semmi halat tenger gyümölcsét.
2021. júl. 9. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen-olyan tésztákat, salátákat vigyél, vagy szendvicset.
2021. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Vótmá!


Mindennek van szaga. Ha erre fóbiás vagy, akkor max szendvicset vigyél...

2021. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Parizeres zsömlét szoktam, vagy kolbászt meg zöldségeket.

Néha zsíroskenyeret.

2021. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szendvicset, salátát, péksüteményt szoktam vinni.
2021. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"Ami nem szagos?" :)))


Mifelenk ugy tartjak, hogy 'szaga csak a szarnak van' ... olyat tenyleg ne vigyel enni a munkahelyedre, na de mire is gondolsz szagos etel cimszo alatt? Szerintem egy jo kajanak az illata is isteni ... mondhatni inycsiklandozo ... osszefut az ember szajaban a nyal :)

2021. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%

Ne gondolkozz azon, hogy szagos-e. Mások is ott esznek. Ha ilyen mélyen foglalkozol azzal, hogy másnak mi a jó, akkor igazán szomorú, boldogtalan életed lesz hosszútávon.


Ha a halat amúgy sem szereted, akkor nem lehet nagy baj.

Hogy valamit a kérdésre is mondjak: az avokádónak pl. nincs szaga

2021. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
Mi vegánok vagyunk. Bármit főzök, a férjem azt viszi másnap ebédre munkába. Tegnap Lecsó volt gnocchival és tofuval, előtte Szilvás gombóc, volt még a héten brokkolis tofus tészta, rántott zöldségek és rántott szója rizibizivel meg házi tartármártással (az fehérbabból készül), egyik nap csak sűrű leves meg citromkrémes süti...
2021. júl. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!