Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lecsoba 6db paprikahoz hany...

Lecsoba 6db paprikahoz hany paradicsomot tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig a paprika felet szoktak vagy nem?
2021. júl. 2. 09:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem, erre nincs szabály, ízlés kérdése.

Én nem szeretem, ha csupa paradicsomszószos a lecsó, így 6 db. paprikához 1 nagyobb paradicsomot tennék.

2021. júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Én is csak 1-et tennék bele.

Én tegnap csináltam lecsót kb 30 paprikából, viszont paradicsom nélkül mert az még nem érik.

2021. júl. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg 2 kicsit? Mi sem szeretjük ha túl paradicsomos.
2021. júl. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
1.
2021. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen akkor csinalom 1 vagy 2 kicsikevel mi se szeretjuk ha nagyon paradicsomos viszont most csinalok eloszor lcsot :)
2021. júl. 2. 09:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#5 Kérdező!

Akkor adnék egy tippet, ha nem haragszol!

Én a hagymát a megpirítás után szoktam egy kicsit főzni a paradicsommal, (lassú lángon) mielőtt ráteszem a paprikákat, mert tapasztaltam, hogy a paprika előbb fől meg, mint a hagyma. Így lesz finom zaftja és nem lesznek benne félig főtt hagymakockák. Gyakorlatilag ez nagyjából 10 perc.

Ezalatt mosom és darabolom a paprikát, vágom fel a kolbászt, tehát nem improduktív ídő.

2021. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%

#5 Akkor már én is adok egy tippet.

Ha esetleg tennél bele újkrumplit, akkor a kockákra vágott krumplit a hagymával együtt pirítsd meg az olajon, kicsit karamellizálódjanak együtt mielőtt beleteszed a többi dolgot, az is isteni ízt tud neki adni

2021. júl. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Amennyit akarsz mert ez ízlés kérdése.Én úgy szoktam pl hogy fele-fele arányban mert nagyon szeretem a paradicsomot de nem mindenki szereti ugyanúgy,ez ilyen.Jó sok vöröshagyma bele,fokhagyma nálam
2021. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak hogy egy teljesen más recept is legyen: nálunk súlyban nézve 1:1:2 a paradicsom, paprika, hagyma arány. Tehát nagyon hagymás és fele-fele arányban paradicsom-paprika. De lehet bele tenni padlizsánt, cukkinit, tököt is, rakhatsz bele tojást, rizst, krumplit, kolbászt.
2021. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%
Én csak paradicsomszószt teszek bele.
2021. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!