Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brokkolis tészta konkrét recept?

Brokkolis tészta konkrét recept?

Figyelt kérdés

Egy konkrét brokkolis tészta receptet keresek, régebben a neten olvastam.

Ami az érdekes volt benne, hogy a tésztát meg a brokkolit együtt fözte meg, egy fazékban, egyszerre.

Akkor megcsináltam, nagyon jó lett, de sajnos nem mentettem el.

Arra azonban nem emlékszem, mit tettek még rá utána, meg mivel ízesítették.

Ha valaki véletlen ismeri ezt, nagyon örülnék, ha megosztaná.


Más brokkolis tészta receptek nem érdekesek, ezt az egyet szeretném megtalálni. Meg egyedül is ki tudok sok mindent találni, de az nem ugyanez lenne.


A válaszokat elöre is köszönöm.



#recept #brokkolis tészta
2021. jún. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Én speciel minden tésztát a zöldség főzőlevében főzök meg. Soha nem együtt, mert nem biztos, hogy egyszerre lesznek készen, de az ízélmény ugyanaz.

De tessék, itt egy "együttfőzős" recept, lehet pont erre gondolsz:

[link]

2021. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Bár ebben nem a brokkoli a leghangsúlyosabb, de ebben is együtt kell megfőzni. Isteni finom, már csináltam többször.

[link]

2021. jún. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
19%
Google mond vmit?
2021. jún. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

1-es: elvileg én is külön szoktam fözni a tésztát meg a zöldségfélét, de amit kerestem, abban éppen az volt az érdekes, hogy ez a kettö egyszerre lett kész. A tésztát meg a brokkolirózsákat együtt tettem a vízbe és a végén egyszerre leszürtem, és mindkettö éppen optimális állapotban volt.

Amit belinkeltél, az is érdekes, hasonló, de mégsem ugyanaz.

De nagyon kösöznöm a fáradságodat, meg a segítségedet!

2-es: ez is kifejezetten érdekesnek tünik, neked is köszönöm, hogy idöt szántál rám.

3-as: a google sok mindent mond, több ezer brokkolis tészta receptet kiad, de azt az egyet, amit keresek, eddig nem találtam meg, ezért is tettem fel itt a kérdést, hátha véletlen ismeri valaki.

2021. jún. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!