Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 1 hétre ételek amik olcsók. 2...

Melikee3 kérdése:

1 hétre ételek amik olcsók. 20. Ezer ft ból. Be kell osztanom ezt a kevés pénzt. Írnátok nekem pár olcsó ételeket?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves kisfiam.

Nagyon válogatos.

Semmi féle husit nem eszik meg,

De Zöldség, és Gyümi az megy neki.

Imádja a Tésztákat, a tojást, a kenyeret, a tejet, sajtot, meg ilyesmit.

Holnap kéne mennem a boltba, de nem tudom mi féle kajákat főzzek a rosszcsontomnak.

Imádja a leveseket is.



Holnap lesz, Rántott brokkoli, krumpli pürével.



Előre is köszönöm a válaszokat.


2021. jún. 13. 21:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
50%

#9, biztos a 2 éves gyerek fogja összeállítani a heti menüt, meg persze a bevásárlólistát is lediktálja a kedves anyukának.


Kérdező, eddig hol éltél? Olyan a késdésed, mintha először kerültél volna ilyen kihívás elé, hogy neked kell gondoskodni a gyerekedről.

Mindegy, szerintem vásárolj össze 15 000-ért joghurtokat, sajtokat, zöldségeket, müzliket, tésztát tojást, aztán majd meglátod, az itteni ötletek és a gyerek igényei alapján mit adsz neki. A megmaradt 5000 elég lesz péksütikre, meg arra, hogy ha valami nincs otthon, még tudd pótolni.

2021. jún. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

11!

Miért baj az, ha megkérdezi a gyereket hogy mire éhes? Én is mindig megkérdezem, és szokott jó ötleteket adni.

2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
56%
#12, megmondom: a gyerektől nem várható el, hogy egy hétre előre megmondja, hogy napi 5x mégis mit akar enni, itt a kérdező pedig arra kíváncsi, hogy miket főzhetne, hogyan vásároljon be egy hétre. Ez egyáltalán nem a 2 éves gyerekre tartozik. Maximum azt kérdezném meg, hogy: - kérsz epres joghurtot, főzzek virslit, - ezen felül a gyereknek fogalma sincs az egészről.
2021. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
47%

13!

Nyilván ez nem, de nyugodtan meg lehet kérdezni hogy mire éhes. Mond pár dolgot (vagy nem), a kérdező pedig hasznosítja a megszerzett információt.

2021. jún. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
42%

#14, tessék, itt a #9 hozzászólásod: "Miert nem kerdezed meg a gyereket, hogy miket szeretne enni a heten?"

A 2 éves gyerek tekintetében ez értelmezhetetlen, nem is értem mit erőlködsz még tovább, miért engem akarsz meggyőzni valamiről, miért nem a kérdésre válaszolsz?

Mára ennyi hülyeség elég is, puszi, szia!

2021. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%

15!

Ne zavarjon hogy az nem az én kommentem :D

Én az 5, 12, 14-et írtam.

Csak tőled tudok idézni : "Mára ennyi hülyeség elég is, puszi, szia!"

2021. jún. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
51%
Van akik 20.000ből/ hét komplett 4-5fős csalàdot etetnek...szòval nem is értem a kérdést.🤔
2021. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
20/7 az kb 3000Ft/nap hát ennyiből bőven kijön minden. 2 éves gyerek nem sokat eszik, de a leírás alapján alaposan el van kényeztetve.
2021. jún. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#18

Hogy érted?? Te látod azt hogy a gyerekem 1 nap mit eszik??

2021. jún. 15. 08:25
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

rántott sajt sült krumplival, tartárral

lángos

bundáskenyér krumplipürével

nutellás nudli

mákos tészta

2021. jún. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!