Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol tudok olcsón fondant...

Hol tudok olcsón fondant tortát készítetni Budapesten? Borzasztó drágák a legkisebb torták is..

Figyelt kérdés

2021. máj. 8. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
szerintem mindenhol elég húzós, már maga a marcipán is drága szóval nem hiszem hogy jó minőségben esélyes (sőt még ha magad csinálod akkor is azért rákéne költeni alaposan)
2021. máj. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha mindenhol hasonló árakat látsz, nem merül fel benned a gondolat, hogy esetleg annyiért éri meg elkészíteni a cukrászatoknak?


A nagyon művészi, bonyolult tortáknál (pl: [link] simán lehet 1500Ft/szelet árral számolni, mert egy fél napot kell vele dolgozni.


Az egyszerűbb helyek 700-1000Ft körülire jönnek ki, de azok így fognak kinézni: [link]

2021. máj. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát egy sima csoki tortát akartam csak a legkisebb méretben tekintve v csak hárman ennénk meg. Annyi lett volna a lényeg h a tetején legyen egy táska. Ilyen csajosan. De amikor már lassan 20 ezer fele jártak a kertvárosi cukik is az bocsánat de szerintem már rablás. Még egy esküvői torta oké. De még csak nagy dolgokat se kértünk volna rá. Én meg tehetségtelen vagyok hozzá. Egy tizest azt mondom oké hiszen mégiscsak cukrászdai és szépen díszített, de egy 8 szeletes kicsi tortáért nem éri meg.
2021. máj. 9. 05:01
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

"De amikor már lassan 20 ezer fele jártak a kertvárosi cukik is az bocsánat de szerintem már rablás. "


Az hat. Végül is egy csokitortát 10 perc alatt összefogsz otthon, nem is kell hozzá semmi csak liszt, tojás, cukor meg kakaópor, "oszt' hagy' szójjon".

Ja, nem...

Ha sütöttel már életedben, akkor tudod, hogy idő, energia és alapanyag ráfordítás nélkül nem megy. Ha sokallod az arat6, csináld meg magadnak.

2021. máj. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél valahol neked tetsző marcipándíszt, készen lehet kapni tortalapot, kikeversz egy csokis krémet és kész!

Hogy éppen marcipántáskát kapsz e azt nem tudom, de legfeljebb teszel rá valami mást.

Esetleg veszel marcipánt és ezzel kiszúrod:

[link]

2021. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az a baj, hogy 8 szeletessel keveseknek éri meg vesződni. 12-től és felfele kezdődnek a formatorták.
2021. máj. 10. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!