Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani nagyon olcsó...

Tudnátok mondani nagyon olcsó recepteket?

Figyelt kérdés
Elhagytam a tárcám pár napja, benne hónap végéig kp, így egy fillérem se maradt, hónap végéig kb 20 ezerből kell kihúzzam de szerencsére már csak élelmiszerre és kajára kell költenem. Ajánlanátok olcsó recepteket?

2021. máj. 16. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Xxl hét van a lidlben vegyél tésztát. Ahhoz bármilyen feltétet tudsz csinálni ha vannak otthon fűszerek, hagyma stb
2021. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
krumplis tészta,lángos, hamis gulyás, főzelékek, tojás vagy májpörkölt,kenyérlángos, vegyél két csirkecombot, főzd meg levesnek majd rántsd ki, zabkása fahéjjal
2021. máj. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Puliszka, krumpliból nagyjából bármi.
2021. máj. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tejberizs/griz,tojasleves,rantott parizsi
2021. máj. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi van otthon? Nézz körül jól, és bármit használj fel. Ha van rizs, akkor gyakorlatilag élhetsz rizottón most két hétig, ugye a rizs mellé szinte bármit felhasználhatsz. Ha sóletkonzerv van, akkor sóletet eszel. Ha family frostos pizzás csiga, akkor azt. Igazából ha csak két hétig táplálkozol egyoldalúan, attól semmi bajod nem lesz.
2021. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát...Én amikor horgászathoz főzök búzát, amit a tápboltban szoktam venni, őszintén szólva jókora részét megeszem. 1 éjszaka áztatom utána másnap megfőzöm. Semmi extra nincs vele. Utána leönteni a keményítős levét, átöblíteni alaposan és "szárazon" hűtőbe tenni. Ennél olcsóbb és táplálóbb nem sok van és nem tartalmaz semmilyen extrát, és nincs kilopva belőle semmi. Ha a háziállatoknak tökéletes, akkor embernek is, az más kérdés, hogy nem annak árulják.
2021. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Alap dolgok persze vannak otthon, liszt cukor ilyenek meg a nem romlandók.

Köszönöm!

2021. máj. 16. 21:04
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudsz kölcsönkérni munkatárstól/havertól/szülőktől egy keveset? Mert ha tudnál akkor nem kellene ezzel foglalkoznod és szerintem megértenék, ha nem minden héten kérsz kölcsön.
2021. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Lángost sutsz az olcsó

Fokhagyma és frissföl a tejföl olcsóbb változata laktatos és finom

Vagy pizza házilag egy nagy tepsit megoldok 1000ft alatt csak a sajt a drága

2021. máj. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezt a pénzem is ami van kölcsönbe kértem vésztartaléknak, de élelmiszerre is költenem kell. :/
2021. máj. 17. 09:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!