Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Brownie-ba milyen olcsó...

Brownie-ba milyen olcsó dolgot tudnék tenni, hogy legyen benne valami ropogós?

Figyelt kérdés

Dióra, török mogyoróra gondoltam, de azok elég drágák. Nagyobb mennyiségben kell sütnöm és nem szeretnék egy vagyont költeni rá.

Előre is köszi a tippeket! :)



2021. máj. 21. 21:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy péntek este fél tízkor a legjobb szórakozás GYK-n trollkodni az Ételek, italok kategóriában. 🤡
2021. máj. 21. 21:40
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Keksz?
2021. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A keksz nem puhulna meg? Amúgy jól hangzik, lehet, hogy ez lesz. Köszönöm! :)
2021. máj. 21. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Éppen tehetsz bele földimogyorót is, de igazából csak a tetejét szokás meghinteni, tehát nem jelentős mennyiség. Egy jó brownie-nál viszont az sem baj, ha kimarad a mag.
2021. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
dugdoss bele ropit
2021. máj. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Jól le lett nullával az #5 és lehet hogy tényleg nem komolyan gondolta, de szerintem azok a kis sós perecek, összetördelve, tényleg nagyon feldobnák és nagyon izgalmas ízvilágot adnának neki. Régebben volt egy ideig limitált kiadású sós pereces Milka csoki. Nemrég készítettem csoki humuszt, és a recept oldalon ahol találtam, azt írták, hogy mártogassunk bele pl.sós perecet. Úgyhogy tényleg nem hülyeség ez, nagyon olcsón kijön, és szerintem nagyon jól passzolna bele.
2021. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!