Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Elchiliztem a csilis babot...

Elchiliztem a csilis babot milyen praktikák vannak rá hogy eltűnjön belőle a csili?

Figyelt kérdés

Az a lényeg a végén mikor hozzáadtam a csiliport megcsúszott a kezemben és beleborult szinte az egész. Mondanom se kell hogy ehetetlen a csipőssége miatt de maga az étel meg isteni finom lett, már felfőztem tejjel lencsevel mindennel amit eltudtok képzelni hogy hátha veszt belole de nem nagyon akar

Tud valaki valamit?



#chilisbab #Csilipor
2021. jún. 4. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon max csinalsz meg egy adagot, amibe semmi chilit nem teszel, es osszekevered oket. Ha tul sok lesz le lehet fagyasztani tobb honapig. Mas nem nagyon jut eszembe.
2021. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de chilibe hogy kerül tej (meg lencse)????

Másrészt eredetileg a chili meg a bab külön edényben készül, a bab mennyiségével lehet szabályozni a csípösséget.


Ha neked ez a módszer nem passzol, akkor marad az elsö javaslata.

2021. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, a kapszaicint nem tudod elvenni, csakha az alap kaja mennyiseget noveled, kerdes mennyire kell novelni, dupla, tripla stb, es meg akkor se biztos, hogy sikerul.

De ahelyett, hogy minden xart hozza kotyvasztasz, miert nem vetted ki azt a reszt egy merokanallal, ahovq beleborult a chili? Minek keverted el benne?🤦 Joisten gyere le!

2021. jún. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan bunkó itt mindenki…:D pofám leszakad
2021. jún. 5. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem senki nem válaszolt bunkón, csak te pattogsz
2021. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elöször ügyetlen vagy - ez bárkivel megtörténhet, utána hülyeségeket csinálsz - ehhez már valamennyi butaság is kell - és csak ezután kérsz tanácsot. Akik meg segítenek, azokat lebunkózod - nem érzed, hogy a hiba benned van?
2021. jún. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bunkok vagyunk de legalabb nem kapunk szapora fosast a tejes csilis lencsetol 🤣
2021. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolso: hiszed nem hiszed isteni finom volt pedig , csak a chili ne lett volna
2021. jún. 15. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kedves egeszsegedre :)
2021. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!