Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami ötlet, hogy mit lehetne...

Valami ötlet, hogy mit lehetne ezekből főzni ami finom kicsit ünnepibb vasárnapi vacsora lehetne?

Figyelt kérdés

Leves nem kell, csak valami egytálétel 2 főre.

Van itthon:

Csirkemell kb 1 kg, 1 kg burgonya, 1 kg fagyasztottfranciasaláta keverék, de a francia salit nem szereti akinek főzni szeretnék, szóval valami másra lehet jó, 1 doboz kukorica, 2 doboz tonhal konzerv sós lében, nem olajos. 250 g túró, 1 kis doboz tejföl, 1 natúr joghurt, 1 kocka rama, 1 kg Paradicsom, 1 csomag új hagyma, rizs, tészták, ketchup, cukor, liszt, alap fűszerek, étkezési keményítő, sütőpor, kb fél pohárnyi zsenlemorzsa, olaj,


2021. máj. 16. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Van még kb 5-6 darab frankfurti roppanós virsli, 1 csomag csirkemell Sonka
2021. máj. 16. 15:36
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 10 dkg füstölt sajt is van, venni már semmit nem tudok
2021. máj. 16. 15:41
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

A csirkemellet rétegezd jénaiban a tejföllel és a füstölt sajttal. Bele teheted az újhagymát is. Sütőben kell kb egy óráig sütni.

A krumpliból csinálj krumplipürét

2021. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Túróból,lisztből, cukorból, vajból, tejből, sütőporból összedobhatsz egy tepsi "Lusta asszony rétesét" Tényleg 5 perces süti és NAGYON finom!:)

https://www.youtube.com/watch?v=pDu_U-xaVlA


Főételnek én is hasonlót mondanék mint a 3-as, annyi különbséggel, hogy én nem tennék bele hagymát, hanem inkább a csirkemell sonkát.


Tudom,írtad, hogy leves nem kell, de egy toszkán paradicsomleves (akár hidegen) finoman fűszerezve, pirított zsemlekocka helyett pirított sajtos kenyérszeletkékkel, csodás bevezető lenne.

De enélkül is jó!:)

2021. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!