Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen sós süteményeket...

Milyen sós süteményeket ismertek még a pogácsákon és az ilyen sajtos rudakon/pereceken kívül?

Figyelt kérdés
Elteltem az édessel de semmi sós dolog nemjut eszembe ezeken kívül.

2021. márc. 24. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

kifli jöhet?


Ez egy tuti bevált recept, kelttésztából. Nem muszáj virslit beletenni, mehet csak sajt, vagy egyéb töltelék is.


[link]

2021. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyan angol nyelvű, de itt van két recept: [link]


[link]

2021. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk gyakran készül például sajtos roló, vajdasági sós, kefíres kifli, túrós kocka, pizzás csiga, sajtos keksz, sajtos golyó, szezámmagos minikifli, sajtos ropogós, tarjás tekercs stb. Hirtelen ennyi jutott eszembe, de nagyon sok van még :)
2021. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. márc. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sonkás hasé vagy csiga, leveles tésztából. Tulajdonképpen bármilyen töltelékkel meg lehet tölteni, és egy különleges családi recept alapján készítem, amit használunk főételben húsba töltve, melegszendvicsnek, és ilyen hasét meg csigát is töltöttem meg vele.
2021. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sajtos hajtovány, keresd a neten
2021. ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!