Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » 6 főre húsvéti menü?

6 főre húsvéti menü?

Figyelt kérdés

Velem együtt 6 főt kell megvendégelnem,jól lakatnom olcsó legyen de több legyen mint kevesebb, sokat esznek... Töltött káposzta az ami egyedül ki van zárva egyedül én szeretem többi nem eszi....

Örülnék ha 4000ből kijönne leves+második... Magunkra is foznom kell nem akarok pluszba 10ezreket kiadni...

Italra nem költünk van jó házi :D. Kalácsot sütök.



2021. márc. 8. 17:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem :) Én a kezdetektől fogva lejegyzem a recepteket, képeket is készítek hozzájuk. Több 100 oldalnyi van már és óriási segítség amikor épp semmi ötletem hogy mit készítsek. Javaslom, hogy külön kategóriákba rendezd őket, így célzottan tudsz válogatni. Online szerintem egyszerűbb ilyen recepteskönyvet készíteni, de én inkább kézzel írom, nagy örökség lesz majd a kislányomnak :)
2021. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet a kategorizálás is! Szerintem megszerkesztem gépen és kinyomtatom majd hogy kézzel fogható legyen
2021. márc. 9. 14:02
 23/24 anonim ***** válasza:
Az is szuper ötlet, sok sikert hozzá
2021. márc. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Gőz Ákos válasza:
Főttoàs ,meg bogàcsa
2021. ápr. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!