Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nála'd mi lesz a húsvéti menü?

Nála'd mi lesz a húsvéti menü?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 06:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Mint mindig: ebédre Jókai bableves jó sűrűn, reggelire / vacsorára sonka, tojás, torma, hagyma, kalács. Még pogácsa és valami könnyű sütemény, olvastam nemrég egy jónak tűnő házi krémes receptet, kipróbálom.
2021. márc. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%

Reggel egy hidegindito amit megfejelunk egy aldomassal, majd indulas elott meg hozza teszunk egy kis lelekemelot csak ugy a hangulat miatt ... aztan elindulunk locsolkodni :)


Husveti menu az lesz amivel megkinalnak ...

2021. márc. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
Az előző napi maradék meg pia :-)
2021. márc. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 amikor gyerek voltam úgy irigyeltem a fiúkat hogy de jó mehetnek húsvétkor is mindenhova mindenki házába bemennek stb annyival szabadabbnak tűnt.. most neked hála rá jöttem hogy felnőtt nő ként is újra irigykedem a fiúkra 😂😂😂 elmentek beisztok jól laktok másnál 😂 én is akarom 😂😂😂😂😂 nem kéne főzni, agyalni a menün, nagy takarítani 😂
2021. márc. 7. 07:24
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Mi több éve nem locsolkodunk se semmi. Inkább kirándulunk ilyenkor, de hát most covid van.

Húsvéti menü amit tervezek, az töltött dagadó lesz valami salátával és fanta szelet.

A gyerekek nem eszik meg a sonkát így az nem lesz.

2021. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában a húsvét a bográcsszezon kezdete. Na jó idén már kétszer is rákívántam, és az idő is megengedte, de nálunk mindíg marhapöri a menü.
2021. márc. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ennyire nem tartjátok a szokásokat? Ez nagyon furcsa nekem...
2021. márc. 7. 11:01
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet mi vagyunk a maradiak mi még ételt szenteltetni is járunk ...
2021. márc. 7. 11:04
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
#7-8 nem vagyunk vallásosak. A reggeli sonka-tojás hagyományt tartjuk.
2021. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%

Idén nem tartjuk a húsvétot, ahogy a karácsonyt sem tartottuk. A gyerekekkel, unokákkal nem találkozhatunk, akkor meg mi értelme van a cécónak? Nem vagyunk vallásosak, eszünk mint bármikor máskor, amit éppen megkívánunk. Ha paprikás krumplit, akkor azt.

Kérdező, te gondolom erdélyi vagy ugye?

2021. márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!