Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell elkészíteni a...

Hogyan kell elkészíteni a "legendás melegszendvicset"?

Figyelt kérdés
Besamel mártás van rajta?
2010. aug. 15. 17:29
1 2 3
 11/27 Harrr ***** válasza:
81%

A legendás melegszendvics receptje:


Hozzávalók:

Repülőjegy

Kitartás

1 heti hideg élelem és dupla frottír zokni (a hideg ellen)


Végy sok sok ezer forintot, utazz el a Himalája egyik legeldugottabb, Mel' Eagh Szeandvits kolostorába,ahol a kék ruhás ógörög telepesek először kikötöttek a Rajna és a Kékestető (híres himalájai csúcs) találkozásánál. Könnyen megtalálod, egy nagy rózsaszín épület, tele piros rajzokkal, egyesek szerint egy melegszendvicseket ábrázolnak. Itt hosszú évek meditációjával, böjttel, léböjtkúrákkal, és jakzsír szopogatásával érheted el azt a lelkiállapotot, amikor megtudod a titkos receptet a négy fő istenség egyikétől. Ekkor visszatérhetsz haza, a titokkal a kezedben.


Magyarra fordítva,amikor hazaérsz a hosszú éhezés után, úgy tele lesz a t*köd az egésszel, hogy egy sima melegszendó is legendásnak fog tűnni, akármiből is van, akárki csinálta, csak végre ehess valamit.


Remélem sokat segítettem.

2010. aug. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

szmötyi?????

esetleg próbáld meg vaj helyett a sajtrémet,bocisajtot,vajkrémet vagy ilyeneket....

szmötyi...........

2010. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

mi így szoktuk :

megkenjük a kenyeret vajjal,ráteszünk valamilyen szalámit aztán hagyma,paprika,paradicsom,ketchup és legvégül nagy vastag réteg sajt !

2010. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

én csak a spanyolosat ismerem.. :DDDDD

(tökmindegy mi van rajta, lebaszod elé az asztalra és - Ollé!)

Az a gyanúm, bementél valami büfébe, és ott kápráztattak el, menj vissza és kérdezd meg mit kennek rá, de nehogy lelombozódj! :D

2010. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
a szmötyi orrváladékot jelent....OFF vége
2010. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
a-a, többmindenre szokták használni. bár valóban inkább negatívat jelent, de többet jelent mint az orrváladék. ez jutott eszembe éppen, de nem az a lényeg. már megvan;) besamel van rajta sonkával sajattal meg amit akarsszal gazdagítva. egyébként köszi a kommenteket, kellemesek voltak;)
2010. aug. 15. 18:45
 17/27 anonim ***** válasza:
A szmötyi nem azonos a trutyival. Csak majdnem.
2010. aug. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
azt áruld el legalább, hol ettél ilyet és milyen íze volt kb, meg milyen volt a kinézete
2010. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ugyan már csak nem képzeled,hogy egy büfében besamelt fognak rá főzni?

Ha vaj helyett nyomós sajtkrémet teszel rá,a hatás ugyanaz.

2010. aug. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam,hogy felvágom a kenyeret, a májkrémbe rakok egy kis főtt tojást(persze ezt összetörve), aztán megkenem a kenyeret ezzel a tojásos májkrémmel,szórók rá lila hagymát,aztán sajtot és beteszem a melegszendvics sütőbe.

Nekem ez a legendás :DDD

2010. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!