Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha valaki rendel egy tortát,...

Ha valaki rendel egy tortát, de nem megy el érte, mit csinálnak a tortával?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, csak mindig is érdekelt, hogy hova teszik😅

2021. jan. 23. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában előleget kérnek rendeléskor, az a pénz az övék marad. A tortát meg eladják szerintem miután átalakították, ahogy előttem is írták.
2021. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#6-os, #9-es és #10-es válaszoló: ott van a kérdésben, hogy nem rólam van szó, nem rendeltem tortát, csak valaki rendelt, és elnézte e címet, hogy hova kell menni (végül megnezte újra a címét és EL LETT HOZVA A TORTA!!!) , és anyukámat kérdeztem, hogy ha valaki rendel tortát, és nem megy érte, mert pl nincs pénze vagy valami, akkor mit csinálnak a tortával, és ő sem tudta, ezért gondoltam megkérdezem itt az embereket!

Nem kell egyből bunkozni, meg elmondani mindennek, csak egy kicsit figyelmesebben kéne elolvasni a kérdést, hiszen ott van benne, hogy NEM RÓLAM VAN SZÓ, CSAK MINDIG IS ÉRDEKELT! :)

2021. jan. 23. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!