Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi az a csirkemell nyesedék?

Mi az a csirkemell nyesedék?

Figyelt kérdés
Nálunk most 89Ft/kg. Mi a szösz lehet ez és mit lehet belőle készíteni? Érdemes ilyet megvenni? Húsáruház szórólapján ma láttam.
2010. aug. 14. 13:50
 1/7 Carena ***** válasza:
Biztos nincs 89Ft!!! Esetleg 890! A csirkemell apró darabokra vágva! Az a csirkemell nyesedék!
2010. aug. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
de 89 ft, mivel az nem csirkemell, hanem a filézéskor kimaradt húscafatok
2010. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a csirkemell feldarabolva.

Az lehet 89 ft, mert a cs.mell nyesedék az a pici háj, ami néha van a cs.mellen, azt levágják róla - ez a nyesedék, a cs.mellhez nem sok köze van, gusztustalan mócsing, max kutyának való.

2010. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na lefényképeztem :)

[link]

2010. aug. 14. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, a fotó nagyon szép, de ez az életben nem így néz ki, apró cafrangok, még darálni sem jó, mert hús nem nagyon van közte, még lehet benne apró csontok is :S
2010. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fúúú ez nem hangzik túl jól :S
2010. aug. 14. 14:09
 7/7 anonim válasza:
100%

Hello!


Én ugyan nem tudom valamiért megnézni a képet, de a minap vettem csirkemell nyesedéket, igaz nem 89-ért, hanem 600-ért, de nagyon finom volt, rizseshúsnak is, meg tepsiben jó fűszeresen aprókrumplival összesütve is.

Mondjuk, az árkülönbségből ítélve, lehet, hogy nem egészen ugyanarról a fajta nyesedékről beszélünk...

Mindenesetre azt gondolom, hogy kaptam 600 Ft-ért egy kiló húst, aminek szerintem a 80%-a mell, 15%-a comb, 5%-a pedig kövérje volt - ami jó volt alá szaftnak -, tehát nem éreztem magam becsapva... :)))

2010. aug. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!