Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mennyi kalória?

Mennyi kalória?

Figyelt kérdés
Sziasztok holnap zabkását szeretnék reggelizni! Eddig sose sikerült finomra, holnap vízzel szeretném csinálni. Nem így szoktam csinálni, de ha teszek egy tálba nagyjából 3-4 evőkanál zabpelyhet, egy kis kakaópor és forró víz rá, úgy jó lesz?

2021. jan. 4. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy szoktam hogy letörök villával egy banánt hozzá ízlés szerint teszek zabot meg kakaóport. Nekem így finom de amit írtál nem derül ki hogy csináltad eddig szóval nem tudom hogy mi jó/nem jó. Plusz nem értem a fő kérdést. Számít egyáltalán hány kalória mert alatta nem esik szó róla
2021. jan. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Finom lesz vízzel én mindig úgy szoktam, ugyanannyi víz, mint amennyi zabpehely (pl 4 kanál zabpehely, 4 kanál víz), pár perc a mikróba és kész is.

A kalóriatartalma rajta van a csomagoláson, meg tudod nézni, mérd meg hány gramm, és könnyű kiszámolni.

Kakaóporral jó lesz, én mondjuk fahéjjal szoktam, mert nincs benne kalória és zsírégető, kakaóport max olyan sütikhez valót szoktam, abban elég kevés a kalória, és teszek hozzá édesítőt,úgy nagyon finom. A kakaóport a végén tedd bele, amikor már kész, ne a vizes zabpehelyhez tedd, szerintem úgy finomabb. Jó étvágyat!

2021. jan. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!