Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lencsefozelekhez milyen...

Lencsefozelekhez milyen fustolt husibol szoktatok az alaplevet csinalni?

Figyelt kérdés
Koszonom🙂
2020. dec. 27. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég egy darabka füstölt oldalas is. Amúgy mindig lefagyasztom, ha pl. csülköt főzök, így nem kell külön vennem, ha pl. lencsét főzök, és a hús nem kívánjuk hozzá.
2020. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Fustolt csulok leveben keszul a lencse es maga a csulok a feltet hozza (+fottojas).
2020. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk a konyhán egyszerű vízben fő első körben, utána adjuk hozzá az alapanyagokat. Hússal semelyik fázisban nem találkozik (én szoktam utólag magamnak belerakni egy két darabot, ha van otthon valami). Mondjuk ez főleg amiatt van így, hogy a gyerekek közel negyede vegetáriánus, a szüleik nem engednek nekik semmilyen húsos étel fogyasztását, nekünk meg nincs kapacitásuk több fajta ételt főzni.
2020. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Bármilyen házi füstölésűnek jó a leve, amit főzni kell. Az aromával ízesített "füstölteké" nem, de azokat nem is kell főzni.

Nálam legutóbb nyers, húsos, füstölt kolozsvári szalonna volt megfőzve, a főzőleve lefagyasztva és most a szilveszteri lencséhez lesz felhasználva.

2020. dec. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sima lencsefozeleket szoktam, amibe fustolt szalonna boret fozom bele, vagy fustolt soval izesitem, esetleg valamilyen fustolt sonkat fozok bele.

Mi nem szeretjuk annyira csulokkel vagy marhahussal. Inkabb magaba a fozeleket, fott tojassal.

2020. dec. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
2020. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!