Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen hideg ételek vannak...

Howrselove kérdése:

Milyen hideg ételek vannak amiket nem kell mikrózni, vagy hidegen is finomak?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok és kéne pár ilyen ebéd ötlet mert nem szabad mikróznunk a vírus miatt, a válaszokat előre is köszönöm

2020. szept. 4. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
Jégkocka
2020. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Ami meg a mikrózást illeti, én sem értem, hogy miért nem lehet mivel tudomásom szerint elpusztulnak benne a baktériumok, meg ha kifröccsen benne valami akkor azt ki lehetne pucolni, de mindegy... sütni és főzni sem lehet nálunk ezért otthon szoktam előre elkészíteni hétfőre (esetleg keddre) az ebédem, csak nem volt sok ötletem, hogy miket is lehetne így csinálni, mert nem akartam minden hétfőn gyümölcslevet enni :D
2020. szept. 5. 07:33
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit utazol most? Mert az ilyen majonézes salik hamar romlanak, főleg melegben. Esetleg ha hűtőtaskában viszed jégakkuval úgy jobban bírja. Mondjuk bármit főzöl otthon, azért az mégis csak melegítve az igazi. Amúgy szerintem szóljatok a szüleiteknek. Gondolom középsulisok vagytok. A felügyelő nevelők/tanárok is egyenek 3-4 napig hideg kaját, ha ilyen hülye szabályt hoznak. Persze ők nem is értik a problémát, hisz pár óra után hazamennek és friss/meleg kaját esznek.

Szendvicsen csak nem élhettek, a kajarendelés meg elég húzós mindennapra.

Amúgy vinnék saját mikrót és kapják be...

2020. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A fasírt ehető hidegen is.
2020. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Fél órát utazok, és a hűtőtáska jó ötlet. És igen mi is gondolkodtunk rajta hogy viszünk sajátot de megmondták hogy meg ne próbáljuk mert nem elég h a vírus miatt nem lehet de még tűzveszélyes is... (akár csak egy hajvasaló de mindegy)

:l

2020. szept. 6. 07:22
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fogjatok össze, ha középsulisok vagytok akkor szülői segítséggel. Írjatok kérvényt, hogy ez így nem ok, főzni nem főzhettek legalább erre legyen lehetőség. Mikró mellett legyen fertőtlenítő és kaja melegítés előtt és után ki kell törölni, meg az ajtót letörölni.

A másik megoldás a villanyrezsó meg kislábas, abba is lehetne kaját melegíteni, de ha hajvasaló miatt hepaj van, akkor azon is kiakadnak.

Vagy úgy gondolják, hogy 2-3 héten belül megint haza lesztek küldve?

2020. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Lehet 😂, eddig mindenki azt mondta, hogy szerintük max októberig lesz suli
2020. szept. 7. 06:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!