Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itt olyan aki szerint hús...

Van itt olyan aki szerint hús nélkül is lehet élni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 16. 17:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem, darált marhahúst akarok, készítenék belőle egy jó taco-tálat sok sajttal meg salátával! 💜
2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Persze, én is egyre jobban leszokom róla, mert egyszerűen finnyás vagyok őszintén szólva, egyetlen pici porctól is képes vagyok úgy megundorodni, hogy az egész tányér kaját otthagyom, magát a húsízt sem szeretem, mikróban melegítve pláne.

Arra kell figyelni mindössze, hogy a hús kiiktatásával kiesett fontos vitaminokat tudd pótolni másból.

A vegánsággal viszont nem értek egyet (lehet lepontozni, győzködést viszont el se kezdje senki, mert felesleges, nem fog sikerülni), számomra a hús ÉS a tejtermék, tojás stb letiltása már nem az egészséges kategória, túl sok mindent kell pótolni.

2020. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%
Én simán vega vagyok. De a kígyóim nem.
2020. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem is lehet. Kolis koromban évekig nem ettem húst mert nem volt rá pénzem, semmi bajom nem volt, sőt. Mostanság is csak csirkemellet eszem de simán elég lenne az is heti 1x csak a páromnak kell a hús és ha már szopok vele a konyhában, akkor eszek belőle én is.
2020. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Na, engem megtisztelt a 25 éves kis maca kérdező, Vivike egy privivel, aminek a témája K...vaanyád, a szövege pedig ennyi: nem ez volt a kérdés.


7 voltam. ÉS szerintem ez volt a kérdés.

2020. aug. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
71%

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..



Addig nem nyugszol míg nem helyesel mindenki? Ha nem akarsz húst enni,ne egyél, de ne azzal foglalkozz már, hogy más mit eszik.

2020. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Nincs! [link]
2020. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz már prés kéne, de nyamm :D
2020. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
Húsra szügsége van a szervezetnek! Akárki akárki akármit mond. Felölem lepontozhattok.
2020. aug. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Természetesen lehet, csak van, akik nem akarnak. Nagyon sokféle étrenden (egészségesen) élni. Mindenki egyénileg dönti el, mit eszik.
2020. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!