Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok olyan főtt ételeke...

Ajánlanátok olyan főtt ételeket aminek az elkészítése előkészülettel együtt sem vesz több idött igénybe max 45-50 percnél?

Figyelt kérdés
Egyedülálló ferfi vagyok, telefonosés google-s segitséggel szoktam fozni.
2020. júl. 15. 06:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
61%

#9

Akkor neked is elmagyarázom, hogy okosodj!

Csak a hülyegyerek főz úgy bármit, hogy minden folyamat mellett áll, végigvárja és nézi az edényt és utána fog a következő fázisba!

Lecsó:

Felteszed pirulni a hagymát és amíg az pirul és egy kevés paradicsommal elfőzöd, addig mosod, vágod, aprítod a paprikát, majd teszed bele. És mi tart vissza, hogy ameddig ez fől, közben feltedd a tarhonyát?


A gombával ugyanígy.


A bevásárlást meg ne számítsd a főzési időhöz, mert az konkrétan röhej lenne és nem is ez volt a kérdés!

De hogy megnyugodj, tételezd fel, hogy házhozszállítással érkezett!:D

2020. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Jesszusom, nekem ne akard megmagyarázni, hogyan kell főzni.... Nem is magamról beszéltem. (Túlságosan) régen főzök szinte minden nap, abszolút nem vagyok már mai csirke. De egy kezdő, egyedülálló férfinek ilyen ad abszurdum dolgokat mondani, és a konyhai rutinoddal menőzni előtte, hát szégyelld magad. Ez totálisan elveszi a kedvét, mert neki tuti, nem fog hatékonyan menni a főzés. Ami neked 20 perc, egy abszolút kezdőnek, aki telefonos segítséget vesz igénybe, szerintem közel egy óra.

De azért megnéznék egy videót, hogyan főződ a lecsót. Komolyan. Az elejétől a végéig, a hagymapucolástól az elpakolásig.

2020. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

#12

Pont egy amatőrnek kellene az olyasmit elmagyarázni, hogy mivel lesz hatékonyabb és gyorsabb, nem pedig hülyeségeket beszélni/írni neki, hogy aztán úgy tanulja meg!

A te "főzéstudományodról" meg megvan a véleményem, ha szerinted egy EGYSZEMÉLYES lecsó 1 óra.

A mosogatás utána - bár ez megint nem volt a kérdésben - 1 lábos, 1 fakanál, 1 tányér, 1 villa, 1 vágódeszka, 1 kés. (Gondolom neked ez is egy óra.) Tényleg menj a fenébe a hülyeségeiddel!

2020. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bolognai, carbonara, túrós/paradicsomos/káposztás tészta, főtt csirke rizzsel, rakott krumpli, fasírt, túrós puliszka, főzelékek, esetleg tejbegríz
2020. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!