Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A nudli tesztajat lelehet...

A nudli tesztajat lelehet fagyasztani? Hutobe meddig allhat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 29. 12:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
10-es: tévedsz, lehet újkrumpliból is csinálni núdlit, csak kicsit jobban kel figyelni rá, hogyan készíted!
2020. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Megéltem már néhány évtizedet, de eddig még senki nem mondta, hogy újkrumpliból csinált núdlit.

Szívesen venném, ha leírnád ide a módját, a titkát, akkor legközelebb majd írok ilyen választ, és nem lesz mit lepontoznod.

2020. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
* majd írok ilyen választ = majd nem írok ilyen választ...
2020. jún. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
Vagy mégsem lehet, és hiába is várom a receptet, csak a stílus nagy, a főző-tudás zéró?
2020. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%

Bocs, hogy nem vagyok folyamatosan itt és nem AZONNAL válaszolok. Nagyon zavaró, ha valaki ennyire kötözködös stílusban reklamál, ha valaki nem ír vissza 5 percen belül. Másrészt nem tudom, milyen alapon vonod kétségbe, hogy tudok fözni, erre nem adtam semmi okot. Vagy csak sezretnél belekötni abba, hogy más véleményem/tapasztalatom van, mint neked?


Az újkrumpli esetében a hajában megfözött és megpucolt krumplit elöször ki kell gözölögtetni, áttörni, és teljesen kihüteni. Így kiszárad annyira, hogy nem viselkedik másként, mint a tavalyi, az így elökészített krumplit utána a megszokott módon liszttel, tojással nagyon gyorsan kell összedolgozni, nem gyúrni sokáig, és minden probléma nélkül készíthetö belöle núdli, vagy gombóc.

Közel 50 éves tapasztalatom van, szóval azért lehet, hogy valamit csak tudok.

2020. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!