Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Túrópizza elkészíthető nem...

Túrópizza elkészíthető nem reform módon is?

Figyelt kérdés

Diétázók körében úgy tudom népszerű,vagy legalábbis az volt a túró,kefir zabpehely meg talán tojás kikeveréséből született "pizza" erre raktak mindenféle egészséges dolgot..Nos mi nem diétázunk,viszont élesztő nincs itthon,holnap nincs kedvem ezért boltba menni ezért gondoltam csinálnék,sima lisztből,túróból,tojásból tésztát és arra menne paradicsompüré,szalámi és sajt.

Anno kakaós csigát csináltam túrós tészta alapon és bevált.Vajon a pizza nagyon rossz lenne ily módon készítve?


2020. jún. 20. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj ne próbáld ki én próbáltam és rettenetes nekem nem jött be. Csak a túró ízét érzed és levet ereszt alatta.
2020. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van egy receptem, mi szerint 100 gram túró, 30 g liszt és 1 tojás a tészta, ez egy kisebb pizza. Viszont csak krémes állagú túróval működik! Első ránézésre teljesen rossz az állaga, krémes, szét kell kenni a sütőpapíron, de rendesen megsül és meglepően finom, jó állaga lesz.
2020. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!