Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova teszitek a használt...

Hova teszitek a használt olajat és zsírt?

Figyelt kérdés

Ki mit csinál a használt sütő olajjal, vagy zsírral? Ugye lefolyoba, WC-be nem öntjük. Én kezdő háziasszony vagyok, befőttes üvegekbe gyűjtöttem.


Mit kell csinálni vele, hova lehet legálisan leadni?


2020. jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:

Na, ne veszekedjetek, szépen is meg lehet győzni a másikat. 😉😊 Egyenként náluk sok üveggyujto sárga konténer volt évekig elérhető távolságban, 3 irányba is kb negyed órás sétával elertem egyet. Az Örs vezér térre a Sugarig nem viszem el bocsánat, autóm nincs, nem is járok arrafele, nincs dolgom, es nem fogom villamossal cipelni odáig az összegyűjtött üvegeket. Igy nalam marad az a verzió, hogy gyűjtöm őket es évente, kétévente mikor a testvérem autóval megy a vidéki rokonokhoz, elviszi.


Pálinkás es egyéb alkoholos üvegem mincs, a befőttest pedig ők elhasznaljak. Csak sajnálom, hogy megszuntettek az elérhető lerakohelyeket.


Amúgy mindegyiknél katasztrófalis állapotok voltak állandóan, mert a kukazok felfordotottak es kiszedtek belőle amit akartak, es otthagyták kiszorva az üvegeket. Lehet hogy emiatt is szüntették meg.


Egy biztos.. Probalunk tudatosan szelektálni, újrahasznosítani. Én nem szeretek kidobni semmit, a környezetet szennyezni meg pláne nem.


Az olaj menni fog a benzinkutra (nektek köszönöm akik ezt tanácsolták), mert találtam olyat aki atveszi, de 30 db befőttes üveggel tuti hogy nem fogok villamosra szállni, főleg hogy nem esik útba.


Sajnálom, hogy megszuntettek a jó kis sárga uvegleado kontenereket. Nyilván nem csak Budapesten, hanem Székesfehérváron is.


Szóval kérlek ne bantsatok egymást, nyilván minden normális ember a lehető legjobbat megoldást keresi es választja.


Szép hétvégét kívánok mindenkinek.

2020. jún. 12. 16:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!