Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova teszitek a használt...

Hova teszitek a használt olajat és zsírt?

Figyelt kérdés

Ki mit csinál a használt sütő olajjal, vagy zsírral? Ugye lefolyoba, WC-be nem öntjük. Én kezdő háziasszony vagyok, befőttes üvegekbe gyűjtöttem.


Mit kell csinálni vele, hova lehet legálisan leadni?


2020. jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Hulladékudvar. Vagy megkéred egy konyhamunkás/szakács barátod, adja le a cégessel együtt az újrafeldolgozónak.
2020. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Gyűjtöm. Találtam az utcán egy ilyen marha nagy műanyag kannát. Abba öntöm. Lomtalanításkor pedig van veszélye hulladék gyűjtés, olyankor hoznak egy még marha nagyobb tartályt, abba átöntöm, és meg is oldva. Csinálnak belőle üzemanyagot, repeszthet a sok dízel.
2020. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%
Összegyűjtöm és a benzinkúton, ahol van ilyen, leadom
2020. jún. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
95%

Én semmit, nem használok olyan sok olajat hogy megmaradjon, csak egy picit rakok mindig az étel alá, amit fel is vesz.


De egyébként benzinkutakon átveszik.

2020. jún. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
94%
Összegyűjtöm és viszem a benzinkútra
2020. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
38%
A kerted végébe szoktam önteni.
2020. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
31%
simán beleöntöm a lefolyóba :(
2020. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
66%

Komposztra megy nálunk a telken.

Városban üvegbe / előző olaj flakonjába gyűjtöm. Volt, hogy benzinkútra vittem, de mostanában nem veszik át, csak abba, ami 30 perc kiesés számomra. Szóval megy a kukába - nem jó megoldás, de nem vagyok olyan gazdag, hogy 2xfél óra felesleges időm és energiám legyen erre. Ha útba esne munkába menet, beadnám.

2020. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
96%
hulladékudvarba viszem, de amúgy alig sütök olajban. próbáljatok inkább sütőben sütni. sok benzinkúton is le lehet adni.
2020. jún. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
90%

[link]


ha közeledben van az egyik, itt is

2020. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!