Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova teszitek a használt...

Hova teszitek a használt olajat és zsírt?

Figyelt kérdés

Ki mit csinál a használt sütő olajjal, vagy zsírral? Ugye lefolyoba, WC-be nem öntjük. Én kezdő háziasszony vagyok, befőttes üvegekbe gyűjtöttem.


Mit kell csinálni vele, hova lehet legálisan leadni?


2020. jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
43%
Veszprém is tele van? Nincs. Székesfehérvár ís tele van? Nincs.
2020. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát az én környékemen egy db üveg gyűjtő sincs. Régebben voltak, külön fehér, külön színes üveg konténer, el is vittük oda mindig az üveget. Pár éve megszunt, nincs semmi. Budapest, 14 kerület. Illetve a Sugár oldalában van, de attól mi elég messze lakunk.
2020. jún. 10. 21:43
 33/41 anonim ***** válasza:
38%

Nehogy már Budapesten ne lehessen hova rakni az üveget... Főleg hogy egyre több bevásárlóközpont, szupermarket előtt is van üveggyűjtő...

A "messze lakunk"-ot még mindig nem igazán értem, nyilván nem kell minden palackkal egyesével rohangálni. :D De néha, pl. havonta csak lehet tenni egy kitérőt a gyűjtő fele.

2020. jún. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
14kerben vannak hulladékszigetek és van hulladékudvar is, ahol le lehet adni az olajat.
2020. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
41%
Dobd ki a kukába
2020. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
57%

Veszprémben és Székesen is megszüntették a kirakott gyűjtőhelyeket. Akinek nincs autója, nem tudja könnyen elvinni a hulladékudvarba.


Tök mindegy mennyire pontozol le, akkor is így van.

2020. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
57%

#36

Ez furcsa, neten most pár másodperc alatt találtam egy csomó üveggyűjtőt Fehérvárott.

2020. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
44%
Mikoriak a találatok? Mert ott lakom és hivatalosan azért szüntették meg, mert több ember is belemászott és kórházba került életveszélyes sérüléssel.
2020. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
44%
Az a furcsa, hogy te neten nézed és elhiszed amit olvasol, de a másikat leszólod és rosszat teszel neki anélkül, hogy tudnád mi a helyzet... Ez a furcsa...
2020. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

#38

[link]

[link]

[link]

+ látom hogy van aldi fehérvárott, az előtt szokott lenni üveggyűjtő (a többi bevásárlóközpont előtt is jellemző)


#39

Kit és mikor szóltam le, és kinek tettem rosszat? Idéznéd vagy megmutatnád?

2020. jún. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!