Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hova teszitek a használt...

Hova teszitek a használt olajat és zsírt?

Figyelt kérdés

Ki mit csinál a használt sütő olajjal, vagy zsírral? Ugye lefolyoba, WC-be nem öntjük. Én kezdő háziasszony vagyok, befőttes üvegekbe gyűjtöttem.


Mit kell csinálni vele, hova lehet legálisan leadni?


2020. jún. 9. 15:19
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2020. jún. 9. 20:22
 12/41 anonim ***** válasza:
83%
Hulladék udvarban ingyen átveszi? Na ez is település függő akkor...
2020. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

9-es tőled szeretném megkerdezni, hogy rántott húst és sült krumplit hogy es miben sutod olaj nélkül?


Egyszer próbáltam sütőben, de nem igazán volt élvezhető. De lehet hogy csak nincs meg a megfelelő ismeretem. Szívesen kiiktatnam én is a zsiradékot és olajat.

2020. jún. 9. 23:42
 14/41 anonim ***** válasza:
16%
9es vagyok, nem csinálok rántott húst. Nem kötelező azt az ötféle ételt enni, amit anyukánktól tanultunk.
2020. jún. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:
Sajnos a baratom azt szereti, nem tudok ezzel mit csinálni. Én főzök mást is, és elég változatosan, de 10-ből 7-szer legalább a rántott csirkemell, hasabburgonya nyer.
2020. jún. 10. 00:34
 16/41 anonim ***** válasza:
6%
Kiöntöm egyszerűen csak a lefolyóba.
2020. jún. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:
Az előbb utóbb duguláshoz vezet, elég rossz ötlet. Az alattunk lakó is ezt teszi, és kb 3 havonta jönnek a duguláselharitok. Nem félsz ettől?
2020. jún. 10. 01:13
 18/41 anonim ***** válasza:
63%

Én se sütök rántott dolgokat, max néha, akkor a sütőben teljesen jól megsül. Krumplit szintén tepsiben szoktunk sütni, kevéske olajjal. Sógornőm nemrég vett ilyen forró gőzös vagy forró levegős fritut, azt mondja nagyon jó.

Nem igazán értem, sokan miért vannak oda annyira a bödön olajban való sütögetésért... elég undorító. :D

2020. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

Sütőben én úgy sütöm a rántott húst és a krumplit is, hogy olaj sprével fújom le.

De az olajban sült jobban ízlik. Csak nem bírom, ha a garzon olaj szagú lesz és nehéz szellőztetni.

Ami ezen segít kicsit az, hogy kókusz olajat használok és nem repcét.


A tanyán ezzel nekem nincs gondom, ott simán megsütök olajban, mert lehet szellőztetni rendesen.


Amit nagyon szívesen kipróbálnék az az olaj nélküli fritőz! Abban csinált már valaki rántott húst ?

2020. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
43%
Harisnyán átszűröm és mehet is a traktorba.
2020. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!