Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » VAn itt olyan nő aki 30...

VAn itt olyan nő aki 30 felett sem tud főzni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legjobb barátnőm anyukája egyáltalán nem tud, az apja főz náluk és hát... a barátnőm is elég életképtelen. El szokta küldeni a vizet, hogy szerintem forr-e már, valamint nehézséget jelent neki a főtt krumpli is. Igaz, még csak 20 éves, de nem is akar megtanulni főzni, mert szerinte túl bonyolult és csak elrontaná, hiába tanítok neki dolgokat.
2020. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 után tanultam meg. Egyszerűen addig nem volt rá szükség, meg nem is érdekelt. Aztán meguntam az instant kajákat. Nem mondom, hogy most hú, milyen szakács lettem, de ha szeretnék valamit főzni, utánanézek a receptnek, és követve az utasításokat, sikerülni szokott minden. Még nem kellett kaját kidobnom.
2020. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 30 voltam mikor nekiálltam főzni, igaz én pasiból vagyok, de rájöttem, hogy nem kell hozzá pilóta vizsga, egyszerűen csak gyakorolni kell és egyre jobb leszel benne.
2020. jún. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell egy mosogatógép... :)
2020. jún. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, meg sebtapasz... :)
2020. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg betárolt pizza a hűtőben.
2020. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!