Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tanuljak meg levest...

Hogyan tanuljak meg levest főzni meg ilyenek? 18L

Figyelt kérdés
19 éves leszek alig fél év múlva. Próbálkoztam itthon levest főzni. Kb 4 alkalommal öntöttem ki a ''levest'' az utóbbi 2 hétben, ugyanis ehetetlen lett. Nem szóltam a szüleimnek, mert eleve az volt a célom mindegyik alkalommal, hogy Őket meglepjem, persze pozitív értelemben. Soha nem sikerült, pedig 12 éves korom óta elmegyek a mamámhoz és nézem csodálva a főzést. Mégis, amint hazaérek, mintha más ember lennék. Elkezdem vagdosni a répát és a karalábét, de folyton a kezemet vágom el, EGYSZERŰEN NEM MEGY A FŐZÉS!!! Hogyan próbáljam megtanulni ezt a dolgot?
2020. jún. 4. 14:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy szakácskönyvet és tartsd be ami benne van
2020. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Rakj bele leves kockát.
2020. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
43%

De te most valamiféle fogyatékossággal rendelkezel, vagy mi az alapvető probléma?


Mert hogy egy kaja nem lesz elsőre ízes, átsült, istenien finom, hogy tapasztalni kell az arányokat és ízeket, azt elhiszem.


De hogy nem tuddo felvágni a repát, mert a kezedet vágod el...hát nem tudom, menjél neurológushoz, ha ilyen mozgáskoordinációs problémáid vannak, mert valamit felvagni nem fözési tehetség vagy tapasztaltság kérdése.



Dettó ez a másik, amit irsz, hogy mamad mondja, te meg nem érted...mit nem lehet azon érteni, hogy mit rak a levesbe?

2020. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a sóval lehet a gond. Ráadásul az sem mindegy, milyen fajta sót használsz, az egyik sósabb, mint a másik. De hogy édesanyád ott ül melletted, és te nem érted, mit mond.

Akkor kérd meg, hogy mutassa is, ne csak mondja! Másrészt gyakorolni kell! Elsőre senkinek sem sikerül úgy, mint a gyakorlott szakácsoknak.

2020. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan tanuljak meg levest főzni meg ilyenek?"


Ne csak nezd ahogy a nagyid foz, hanem segits is neki az elkeszitesben. Ha valamit rosszul csinalsz, majd a nagyi segiteni fog. Tedd fel a kerdeseidet fozes kozben. Idovel ra fogsz erezni.

2020. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!