Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tanuljak meg főzni?

Hogyan tanuljak meg főzni?

Figyelt kérdés

Nekem az nem elég, ha kinyitok egy szakácskönyvet, mert például azt sem tudom, hogyan kell hagymát dinsztelni.

Sajnos nincs aki tudna segíteni, vagy akit tudnék nézni főzni, hogy hogyan kell.

Lépésről lépésre hogyan kell elkezdeni megtanulni?


2019. dec. 12. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok receptes videó van, ahol menet közben látod is mit csinálnak, szerintem az sokat segít. De, ha beírod a keresőbe a kifejezést amit nem értesz, akkor milliónyi magyarázatot kifog adni, ugyanis senki nem úgy kezdi, hogy mindent tud. Én mindenképpen egyszerűbb recepttel kezdeném, ami viszonylag kevés és érthető lépésekből áll, így megvan a kezdeti sikerélmény is. :D
2019. dec. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is így pottyantam mély vízbe, sajnos.


Nos én úgy kezdtem hogy egyszerű ételeket kezdtem főzni. Rizs, krumpli, tészták. Levesek is egyszerűek.


A legelső amit "készítettem" túrós tészta volt, és YouTube videó alapján. Én mindig videókat nézek a keszitesrol. Minden kajarol lehet találni videókat.

KB egy év alatt meg is tanultam mindent.

2019. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sokszor volt mar hasonlo kerdes, adtak sok hasznos valaszt is tobbnel. en anno praktikak, tippek konyveket olvastam, mostmar ugyan ugy megvan minden neten, googlebe irj be ilyeneket meg h tippek ha dinsztel i kell azt is beirod hogyan kell dinsztel i kiad millio dolgot, vagy youtubeon fentvan millio recept, onnan is lehet ellesni mi micsida, de nagyon sok cikk, oldal foglakozik ilyenekkel


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kezdő+recep..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=hogy+tanulj..

2019. dec. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ncore:Pető Gyula Ételkészítési ismeretek.

Lépésről lépésre le van írva minden

2019. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
HowToBasic! Ott mindenre IS találsz megoldást!
2019. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2019. dec. 14. 23:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!