Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így, hogy tanuljak meg főzni,...

Így, hogy tanuljak meg főzni, ha anyáék mindig helyettem akarnak megcsinálni mindent?

Figyelt kérdés
Eldöntöm, hogy én akarok főzni, ha kell segítség szólok, erre mindent helyettem akarnak megcsinálni. Én csak beleteszem a hozzávalókat mondjuk a levesbe, meg meghámozom a zöldségeket. Így, hogy lehet megtanulni. Ha segítség kell úgyis szólok. Nem baj, ha ott vannak mellettem, és nézik, hogy csinálom, de én szeretném csinálni. Utána meg azzal jönnek, hogy az unokatestvéreim, már tudnak főzni. 20/L
2013. máj. 14. 17:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Főzz akkor mikor nincsenek otthon. Vagy zavard ki őket a konyhából.
2013. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anya mindig itthon van.
2013. máj. 14. 17:13
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is akkor főztem, mikor nem voltak otthon. Erre vizsgaidőszakban volt lehetőségem, mikor én egész nap otthon tanultam, mindenki más pedig dolgozott vagy iskolában volt.
2013. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mikor a kutyának főzök, azt persze engedik, hogy én csináljam az egészet.
2013. máj. 14. 17:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Küld el anyudat boltba meg ide oda. Mire hazaér már nem sok mindenbe szólhat bele
2013. máj. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Akkor zavard ki a konyhából.
2013. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyere főzzél nálunk. Én szívesen megtanítalak és nem szólok bele mindenbe.
2013. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ZAVARD ki őket, hanem KÉRD meg őket, hogy hagyjanak önállóan alkotni. úgyis szólsz, ha a segítségükre szükséged lesz.

Viharzónában főzni nem túl szerencsés, csak békés körülmények között kellemes és élvezetes.

Biztos vagyok benne, hogy meg tudtok egyezni, és előbb utóbb öröm lesz a főzés.

2013. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Most is eldöntöttem, hogy holnap főzni akarok. Meglátom mi lesz, engednek-e egyedül. Csak nem tudom, hogy mit főzzek, amit nehéz elrontani. Létezik olyan étel?
2013. máj. 14. 17:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Főttkrumpli
2013. máj. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!