Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Így, hogy tanuljak meg főzni,...

Így, hogy tanuljak meg főzni, ha anyáék mindig helyettem akarnak megcsinálni mindent?

Figyelt kérdés
Eldöntöm, hogy én akarok főzni, ha kell segítség szólok, erre mindent helyettem akarnak megcsinálni. Én csak beleteszem a hozzávalókat mondjuk a levesbe, meg meghámozom a zöldségeket. Így, hogy lehet megtanulni. Ha segítség kell úgyis szólok. Nem baj, ha ott vannak mellettem, és nézik, hogy csinálom, de én szeretném csinálni. Utána meg azzal jönnek, hogy az unokatestvéreim, már tudnak főzni. 20/L
2013. máj. 14. 17:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Krumplis tészta, túrós tészta, krumplipüré sült v rántott hússal. Így hirtelen ezek amik sztem szinte elronthatatlanok.
2013. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Rakott krumpli, milánói, rántott hús.
2013. máj. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy olyan oldal, Főzni akarok.hu. keress rá, és tanulmányozd. nagyon hasznos lehet.

de hasznos lenne, ha vennél magadnak egy alapszakácskönyvet, amit mindig a konyhában tartasz, kéznél lenne.

Horváth Ilona szakácskönyve eddig még mindenkitől dícséretet kapott, érdemes lenne beszerezned.

Kitűnő alapszakácskönyv kezdők-haladók számára.

2013. máj. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én simán kizavartam anyát. :) Bezárom a konyhaajtót és alkotok. Ha segítség kell akkor megkérdezem. Mostanra már kizavarni sem kell, elfogadta, hogy egyedül akarok főzni és idegesítő, ha valaki minden lépésedbe beleszól. Ne abba a tálba, a másikba. Ne azt a fakanalat használd. Raktál bele ezt, azt amazt és a végére már teljesen összezavar, így átérzem a gondod. Szépen magadra kell zárni a konyhaajtót és kész. Tudom, hogy jót akarnak, de ezzel nem segítenek.
2013. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!