Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szívesebben főztök új/fenszi...

Szívesebben főztök új/fenszi edényben-serpenyőben vagy számotokra mindegy?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálam az életkor nem lényegi szempont.

A rozsdamentes acél a kedvencem, hogy milyen régi nem látszik rajta, és nem is érdekel. (Anyukámnak van olyan, ami idősebb nálam.)

Az öntöttvas zománc bevonattal meg a nagy szerelem. Kaptam múlt nyáron egy ősrégi öntöttvas sütőtálat, és megváltoztatta az életem. Abban 0 erőfeszítéssel készülnek a világraszóló ételek. Jelenleg nagyon vágyom még egy öntöttvas edényre, mert a mostani nagyon keskeny, de elég hosszú, nem merem a gázra rakni. Szeretnék olyat, ami kör formájú, és egy kicsit nagyobb.

A fenti válaszolókkal ellentétben én már rendszeresen főztem azelőtt, hogy edényeket vettem volna, így nincs olyan darabom, amit megbántam.

2020. máj. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!