Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik kávét kérnétek szíveseb...

Melyik kávét kérnétek szívesebben?

Figyelt kérdés

Ha bementek egy étterembe, és az étkezés után kértek kávét, melyiket választanátok szívesebben?

Nespresso, Omnia, Alfredo, esetleg másféle?



2018. ápr. 5. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Hat Nespressot es Omniat biztosan nem. Alfredot nem ismerem, de leginkabb Segafredo vagy Lavazza. Ha draga hely, Illy.
2018. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Nespresso, Omnia nálam is kizárva. Az Alfredo-t én sem ismerem.

Amit szeretek, az a Dallmayr, Illy, Lavazza, de a Pellini sem rossz.

2018. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem szeretem a kávét, de szívesen iszok forró csokit, babycinot (meki :D), frappét, ha az nincs akkor jegeskávét.
2018. ápr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Melyik étteremben lehet ennyiféle kávét választani? :D Itt van az eszpresszó, a hosszúkávé, a tejeskávé, meg a kapucsínó, aztán hogy milyen kávéból főzik, azt nem kötik az orrodra.


Egyébként Omnia, már vagy 20 éve, a Nespressoból csak a kapszulásat ismerem, az Alfredoról meg még nem is hallottam.

2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Jók ezek az értékelések. Akinek az a savanyú Omnia nem a kávézás csúcsa, az húzza le magát a klotyón. Szánalom... :D
2018. ápr. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem tudom pontosan hogy működik a beszerzés, ha lehetséges, a lidl-ös Bellarom kávé olcsón egy egész kultúrált kávé. Ha drágább hely, Lavazzára szavazok.

Bellarom Crema 800 forint fél kilóért, Lavazza kilója 5000-7000 forint (áfával).

Ha olcsó kávék közt nézelődsz, a lényeg hogy erős (olasz) pörkölésű kávékat vagy robusta blendeket keress. Kissebb az esély hogy a gyenge ízhez rohadt erős savasság párosul.

2018. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!