Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szívesebben főztök új/fenszi...

Szívesebben főztök új/fenszi edényben-serpenyőben vagy számotokra mindegy?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a "fenszi" bödönöket.
2020. máj. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, persze tudom hogy aki jól főz az egy 1000 éves edényben is istenit készít. Keresztanyám mániája volt egy valag pénzért zepter edényeket venni, ennek ellenére sem sikerült túl jól az étel .
2020. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy fenszi edényben főzz! Csakis Pécsiben!
2020. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal szívesebben főzök dizájnosabb edényben,lábasban,serpenyőben, mint egy régi lepattogzott zománcú fazékban,régi vas serpenyőben, ami megvan karcolódva, vagy a szélén lemoshatatlan olajréteg van. Ugyanígy vagyok a tepsikkel is. Valahogy jobban esik, nekem legalábbis. A jóízű kaja a lényeg természetesen, de jobban esik szép edényben főzni, mint amelyik ütött-kopott.Azokat is meg tudom érteni, akik ragaszkodnak a száz éves lábasukhoz, nekem is van egy-kettő. Pl. rántottát csak egy bizonyos serpenyőben sütök, mert abban a legfinomabb. Ilyen még a palacsintasütőm. A főzeléket, pörköltet, bármi mást szívesebben főzöm "nekem tetsző" edényben.
2020. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor én vagyok a kivétel. 14 éve vagyok házas, nászajándékba adott a nagymamám egy edényszettet, ami vagy 30 éve állt nála használatlanul. Vékony, rozoga, a nagylábasnak lejár a füle, a serpenyőnek letört a nyele. Vannak új, drága, csilli-villi edényeim, de ha minden tiszta, sosem nyúlok hozzájuk. A régiben ott a tündérpor, minden jobb vele. 😊
2020. máj. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy
2020. máj. 14. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van amit új hiperszuper tapadásmentes indikátoros stb edényben jobb főzni van amit az ezeréves öntvényedényben. Mindig az étel határozza meg miben a legjobb.
2020. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk egy újabb edényszettünk van amit kaptunk ajándékba, őszintén szólva imádom és nem akarnék régi "vackokban" főzni utána. :D

Az ételen nem igazán érződik különbség, viszont azt IMÁDOM hogy ezeknek simán meg lehet fogni a fülét főzés közben, alig langyosodik. Ez hatalmas segítség tud lenni.

2020. máj. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesebben főzök újabb edényekben, de jelenleg egy új van csak, mindegyik másikat úgy kaptam és örököltem anyukámtól meg nagymamámtól. Nincs baj velük, csak azóta már tudom, hogy mik lennének praktikusabbak helyettük, de mikor kaptam őket még nem igazán főztem. Sok minden hiányzik a konyhámból, amit majd szép lassan feltöltök..
2020. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagymamámtól örökölt edényeket hasznalok a vadiuj 12 részes edénykészlet ott all a garázsban bontatlanul.Nem az igazi.Valahogy ezekben a régi zomancos edényekben jobb az étel :)
2020. máj. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!