Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ételek amik másnap a hűtőből...

Ételek amik másnap a hűtőből kivéve is finomak?

Figyelt kérdés

Finnyás vagyok! Nem szeretem a húst másnaposan, a fasírttól a rántott húsig.


Tejberizst fogok csinálni, de még más dolgok is kellenének...


Tésztafélék sem jók, nem laktatnak. :c


Feladtam a leckét, de bízom bennetek! :)


2020. ápr. 17. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Az összes konzerv.
2020. ápr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem finnyás vagy, mondtál 2 frissensültet, aminek a kategória neve is magában hordozza hogy csak frissen jó, az lenne meglepő, ha oda meg vissza lennél a másnapos rántotthúsért meg fasírtért.


Bármilyen készétel jó másnap.

Kezdve a legegyszerűbb pörköltekkel, paprikásokkal, tejszínes, paradicsomos ragukon keresztül a töltött / rakott zöldségeken át a főzelékekig, gyakorlatilag több száz féle étel szóba jöhet.

De akár egy tészta étel is jó lehet, próbáld ki hogy eszel előtte valami gazdag húsos ragulevest.

2020. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Levesek jók, max a húst nem eszed meg. Egyébként nekem sokkal jobban ízlik bármilyen melegített kaja, ha mikró helyett a tűzhelyre teszem.
2020. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Chilis bab. Az másnap jó igazán :)
2020. ápr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt leszögezném, hogy a hűtőből kivéve fogyasztom holnap. nem lesz lehetőségem melegítésre
2020. ápr. 17. 20:05
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsleves
2020. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

JA..... hát ez nem elhanyagolható információ!


Zsírosabb szaftosabb húsok pecsenyeszerűen lesütve. Az hidegen is jó.

Pl oldalas. Ha nem vagy finnyás a tekintetben, hogy az kicsit zsírosabb, az a rajta lévő zsír hidegen megdermed, szóval nem olyan puha undi valami.

Sima kenyérrel, hordós káposztával, szerintem hatalmas kaja hidegen.

De soványabb hús is jó, csak ne legyen túl tömör , mert az hidegen száraz lesz.

Szóval pl sertéslapocka kisebb (öklömnyi) darabokban sütőben sütve, vagy sima sült csirkecomb is jó hidegen.


A csirkecombot úgy is csinálhatod, hogy csont és bőr nélkül, (ha nem szereted a bőrt)

akár sütőben, akár ha késsel "kinyitod" akár kicsit megütöd kloffolóval, akkor serpenyőben is megsütheted, hamar megsül.

Ne szárítsd ki, mert másnapra nem lesz jó.

Jól befűszerezed, só, bors, majoranna, vagy akár megkenheted ketchup/mustár keverékével is, egyszerű, kicsit primitív, de egyébként nagyon jó ízt ad neki.


Sertéshúsok mellé meg tegyél a tepsibe hagymát, az is jó megsülve, hidegen a hús mellé.


Vagy pl olyat is lehet, hogy csinálsz valami hideg salátát, azok közt is vannak laktatós, húsosak, pl egy majonézes akármilyen saláta (burgonya, kukorica, francia sali, bármi ilyen) és lesütsz natúron csirkemellet, azt hidegen belekockázod, vagy tálaláskor az összevágott húst ráteszed a tetejére, sajtot is tehetsz rá pluszban, hogy gazdagítsa, ha több kalória kell.

2020. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hütöböl màsnap csak a hideg sör jo.
2020. ápr. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mindent lefedek, mondjuk húst azt én nem eszek, szóval nem tudom. de akármit csinálok, légmentesen lefedve teszem a frigóba, másnap sincs baja. sokszor pestostúl rakom be a tészát, persze jól lezárva, melegítés után szinte frissek maradnak. ha nem fedem le, én sem eszem meg(enném).
2020. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rakott dolgok (rakottkel, karfiol), rizottók, levesek (pl.bableves, borsóleves), főzelékek. A fasirtot lehet húsmentes fasírttal (falafel) helyettesíteni, vagy a tojáspörkölt is jó opció.
2020. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!