Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A Vörösmarty téri adventi...

A Vörösmarty téri adventi vásáron az ételek finomak, minőségiek?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy egy szál kolbász 2000, töltött káposzta 3000 körül, de ízletesek és frissek is?
2019. dec. 21. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy az alapanyag, amiből készülnek milyen minőségű, de szerintem nagyon finomak. Én kolbászt ettem mustárral és lilakápival, ma pedig tócsnit és nagyon jók.

Az árukról viszont jobb nem beszélni.

2019. dec. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan, mint máshol ahol főznek, sütnek ilyesmit. Nem lesz semmi extra elvarázsolt íze a karácsonyi herce hurca miatt, csak egy vagon pénzt otthagysz feleslegesen. Azok az emberek készítok ezeket el ott, akik amúgy is ezzel foglalkoznak pl. kifőzdéjük van. A turisták miatt nagy bevétel nekik, de egy magyar átlagos embernek nem éri meg ott vásárolni.
2019. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva amiket karácsonyi vásáron ettem finomak voltak, de semmivel sem különlegesebbek vagy jobbak, mint bármelyik másik szimpla "büfében" fele ennyiért árult ételek. Az viszont pozitív csalódás volt, hogy szép emberes adagokat adnak, mi ketten is jól látunk belőle. :D
2019. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!