Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak én utálom ennyire darált...

Csak én utálom ennyire darált húst?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 16:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen.

Csak te.

2020. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Nem csak te, én például vegetáriánus vagyok.
2020. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Mivel senki nem eszi magában a darált húst és egy csomó dolog készül belőle, ezért kifejthetnéd jobban milyen ételt nem szeretsz.

kolbász, hamburger, tatár beefsteak, fasírt, bolognai spagetti, töltött paprika, töltött káposzta, lasagne, csilis bab... és a sor még nagyon hosszú. Valószínűbb, hogy egy ételféleséget nem szeretsz, mint magát a darált húst, de ehhez pontosabban kellene tudnunk, hogy mivel van bajod.

Persze ha vega vagy, és semmilyen más húst sem szeretsz, mint a 2-es iq betyár, akkor meg nincs értelme a kérdésnek.

2020. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg csak te, igen.
2020. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Én sok ételt szeretek, ami annak felhasználásával készül. Amúgy az sem mindegy, hogy milyen hús (milyen állat milyen része) van ledarálva, és az sem, hogy hogyan készítik el.
2020. ápr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha a madaras teszkónál veszed, akkor más sem szereti, mert abba beledarálnak minden "kutyafülét", a tényleges izom nagyon kevés benne. Ha azonban hentesnél az általad kiválasztott húst ledaráltatod, az teljesen más minőség.
2020. ápr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen, te vagy egyedül ilyen. Mutogatni kellene kiállitáson, mint a többi képtelenséget!
2020. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
Én is utálom. Olyan undorító kinézete van, arról nem is beszélve, hogy minden egyes kajában, ami darálthúsból készült, én abban kivétel nélkül mindig csontot találok. Gusztustalan, hányni tudnék, mikor csontra harapok.
2020. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Utálkozók! Nem nyersen kell enni a darálthúst! :-DDDDD


Sütve-főzve pedig már nem úgy néz ki, tehát nem kell rajta utálkoznotok.


:-D

2020. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Elkészítésnél én is undorodom tőle, de rengeteg finom étel alapja.
2020. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!