Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lesz még valami a kosarasból...

Lesz még valami a kosarasból kisütve, ha a tészta 15 órát áll a hűtőben a tészta kosárkákba rakása előtt?

Figyelt kérdés
Most vettem észre,hogy baj van a sütővel,nem kapcsol be,holnap szerelőt kell hívni.Van rá esély,hogy holnap még jó lesz az a tészta?
2020. ápr. 8. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kosaras? A linzerkosárkára gondolsz? A világon semmi baja nem lesz a tésztának, jót tesz neki egy kis állás.
2020. ápr. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha biztosra akarsz menni, akkor tedd holnapig a fagyasztóba a tésztát.

Elvileg ugyan nem romlik meg a tészta ennyi idö alatt, de sokszor furcsa mellékíze lesz, ezért jobb lefagyasztani.

Sütés elött meg kell várni, mire felolvad, utána nyújtani és formázni, de ha még nagyon hideg, akkor törik, nem kell megijedni, csak picit tovább várni vele.

2020. ápr. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs fagyasztóm így az nem megoldható.Remélem azért nem lesz mellékíze ennyi idő alat...
2020. ápr. 8. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem válaszolok privát üzenetre. Amit linkeltél, az linzertészta, semmi baja nem lesz.
2020. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért úgy küldtem,mert gondoltam az a biztosabb.

De köszönöm a választ!:)

2020. ápr. 8. 13:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs gond, ugy értettem, privátban nem válaszolok. Sokszor szoktam linzertésztát csinálni, általában este összerakom a tésztát, másnap meg formázom és sütöm. Mindig jó lesz így.
2020. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!