Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti raktok fehérbabot is a...

Ti raktok fehérbabot is a chilisbabba?

Figyelt kérdés
Vagy csak vöröset ?

2020. márc. 4. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mikor milyen van otthon.
2020. márc. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam.
2020. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nem feltétlenül "is", van, hogy csak abból csinálom.
2020. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy 3-as írja. Fehér gyöngybabból is ugyanolyan finom. De vegyesen ne főzd (vörös, fehér), mert nem egyszerre főnek puhává.
2020. márc. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Mi szoktunk. Általában konzerv babot használunk, és a fehérből létezik olyan, hogy paradicsomos. Azt szoktuk venni.
2020. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Előző vagyok, mi vegyesen főzzük vörös és fehérből, sosem volt gond. Mindig megfőtt.
2020. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
20%

"Mi szoktunk. Általában konzerv babot használunk, és a fehérből létezik olyan, hogy paradicsomos. Azt szoktuk venni."


"Előző vagyok, mi vegyesen főzzük vörös és fehérből, sosem volt gond. Mindig megfőtt."


Nem mondod?

2020. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ha én célirányosan készülök rá, akkor veszek a zöldségesnél kimérve fél kiló vörös babot és abból alkotom meg, keverni nem szoktam. De te abból csinálod amiből akarod, vagy amilyen van otthon, nem dől össze a világ!
2020. márc. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Franc se fogja áztatni, én is konzervből csinálom. Két négyzetméter a konyha, és heti hat napot dolgozom, se idő, se tér nincs vacakolni.


Van olyan is hogy vegyes babsaláta vízben, amiben van többféle bab, de ízben annyira nem más, de vizuális tuningnak nem rossz.


Az a paradicsomos bab (angolszász reggeli hangulat) nekem nem illik bele, túl cukros.


Én általában úgy szoktam, hogy kerül bele tubusos/kiskonzerves paradicsom püré az íze miatt, és kartonos paradicsom az állagáért.

Paprika csuma vagy egy darab sárgarépa is sokat dob ízre 😉

2020. márc. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
4. vagyok. Miért is vagyok lepontozva? A fehérbab miatt, vagy azért, mert a gyöngybab (pici apró) nem egyszerre fő meg a vörös babbal? (Nem konzervről írtam, hanem szárazbabról.) Nem, nem fő meg egyszerre. De ahogy elnézem, megint jöttek a szokásos lepontozó szellemek, akik csak átsuhannak, ha úgy tartja kedve(kedvük) Ételek kategóriában ez már nem először fordul elő. Tök mindegy mit írsz, nem hasznos.:)
2020. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!