Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rantott hus mindig kopkod...

Rantott hus mindig kopkod sutes kozben?

Figyelt kérdés

Kijevi csirket szeretnek sutni,de mindig mikor beleteszem az olajba a hust csapkod ramfele a forro olaj.Van ennek valami trukkje vagy hozza kell szokni?

Fozni surun szoktam,de nem vagyok egy konyha tunder.Egyszerubb etelek elkesziteset tudttam eddig elsajatitani.Gondoltam szintet lepek :D


26\F


2019. dec. 22. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
A víztartalma miatt fröcsköl a forró olaj+víz így működik..nem nagyon lehet vele mit csinálni, légy óvatos, vagy hosszuujju, heggesztőmaszk és kesztyü :).
2019. dec. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Fedő? 😀
2019. dec. 22. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Panírozás előtt alaposan csöpögtesd le a húst, itasd át papírtörlővel, majd helyezd át száraz tálra, tálcára. Ezen kívül valószínűleg túlhevíted az olajat.
2019. dec. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem vészes. Bár kijevi csirkét még nem csináltam.

Nos a sima rántott hús nem vészes, bár ha nem prézli van a legkülső rétegln, hanem tojás, akkor kicsit jobban csapkod. Ne legyen olyan forró az olaj, hogy már füstölög. A húst meg óvatosan tedd bele egy hosszú húsvillával. Akár le is fedheted és lassabban, közepes lángon süsd. Ha van üveg fedőd az a jó mert látod, hogy áll a hús alatta. Ha a meg akarod a sültet fordotani, akkor óvatosan csusztasd el rajta a fedőt, mert a rá kicsapódott pára ahogy keveredik a zsírral, szintén fröcskölhet. Inkább húzd el letakarva a lábast a tűzröl. Várj egy picit és mikor lecsillapodott, akkor forditsd meg a szeleteket. Ujra fedd le és sülhet tovább.

2019. dec. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
Betenni úgy érdemes, hogy a serpenyő feléd eső felénél ér le először és tőled elfelé irányba fekteted le. Így a berakás közben nem fog rád fröcsögni. A többit már elmondták feljebb.
2019. dec. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A kijeviben vaj van, ami olvad és kifolyik. Zárd le rendesen.
2019. dec. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%

Kesztyű, meg ez:

[link]

2019. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mennyi sok jo tipp.Koszonom.Remelem ezuttal nem sutom meg magamat is :D
2019. dec. 22. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Bár tudnám miért lettem 0% amikor jót írtam..mindegy játsszhatunk pirospacsit
2019. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%

Én csak annyit írtam hogy fedő, és mégis lepontoztak

😂😂

2019. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!