Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rakott kelkáposztát szeretni...

Rakott kelkáposztát szeretni fogom ha még sosem ettem?

Figyelt kérdés
holnap azt leszek muszáj ebédelni, ha más rakott dolgokkal, karfiol, zöldbab stb. alapvetően nincs bajom, ez okozhat fennakadást? úgy összességében azt sem tudom ettem-e már egyáltalán kelkáposztát, ha frankfurti levesben az van akkor igen de amúgy nem hiszem
2019. szept. 9. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
A puding próbája az evés. Én személy szerint szeretem, sőt, konkrétan a kelkáposztát máshogy nem is tudom megenni. Főzelékként például utálom, olyan az íze, mint a szarnak. Rakott kelkáposztát viszont bármikor bárhol felfalom :)
2019. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Hát 1-es, fura ízlésed van, ha már szart is ettél. De akkor igaz a hír, hogy nem finom.

Kérdező, én imádom a rakott kelt. Próbáld ki.

2019. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#1.)Nálam meg pont fordítva van a főzeléket bármivel megeszem,de a rakott kelkáposztát meg utálom,valahogy mintha túl "tömény" lenne benne a kelkáposzta-pedig éppen hogy sokkal több összetevő,hús,rizs stb. van benne tehát szinte a kelkáposzta a legkevesebb benne-nem úgy mint a színtiszta kelkáposzta főzelékben...
2019. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
2. válaszadó, annyira tudtam, hogy ez valamelyik humorherold el fogja sütni :P így legyen ötösöm a lottón!
2019. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem, igaz, hogy a kelkáp.-ot minden formában szeretem. Nyugodtan ülj neki, igen a frankfurti levesben is az van.
2019. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, igen a frankfurti levest is legtöbbször kelkáposztából készítik. Ha mégsem ízlik, akkor is ott a rizs, darálthús amit kitudsz belőle piszkálgatni. Plusszban szoktam még evéskor is tejfölt rakni rá és reszelt sajtot is.
2019. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát eddig ez lett a kedvencem ebben a rakott kategóriában, pedig csak iskolai konyhás változat volt.
2019. szept. 10. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!