Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szülinapi ajándék?

Szülinapi ajándék?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszi!! Egy hét múlva egy napon lessz ünnepelve 3 sógornőm születésnapja. 16,15,4 évesek. Tiramisut készitsek vagy tortát? De rétesre is gondoltam. Vagy ha nem finomságot akkor mit vegyek nekik? Akinek van ötlete kérem ne tartsa magában!:)
2019. aug. 16. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Kizartnak tartom hogy egy 4 évesnek üzlete a tiramisu, pláne hogy se a kávé, se az Amaretto likőr nem neki való.

Tortát akkor készíts, ha megkert rá az anyjuk. Sütit is csak akkor vigyél.

2019. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Én kiskoromban is szerettem a tiramisut. (Sőt az olasz gyerekek is szokták enni.) Tortát csak akkor vinnék, ha kérik.

Rétes sem rossz ha szeretik.


De én inkább vmi csokis dolgot vinnék vagy amit ők szeretnek. Muffint feldíszitve vagy apró kis kockasütiket.

2019. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

2!


4 ÉVESEN? Kávé és alkohol? Mert a tiramisuban mindkettő van.

2019. aug. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy én is szerettem a tiramisut kicsinek. De igazatok van, tènyleg nem 4 évesnek való. Nutellamisu is hasonló csak kávè ès alkohol nèlkül:) köszi mindenkinek!!
2019. aug. 18. 14:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!