Kezdőoldal » Ételek, italok » Nemzetek ételei, italai » Magyar terméket vásárolsz e?...

Magyar terméket vásárolsz e? És ha nem, mostantól fogsz e?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 23:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én sem néztem meg a videót. Ha tehetem, én is magyar árut vásárolok, abban az esetben, ha az eltérés árban nem sok (max. 40 ft), mert sajna minden ki van számolva. Gyümölcsöt, zöldséget szintén piacon veszek, sőt, keresem az öreg nénik "csúnya", nem felfújt termékeit :) Tesco-ban pl. nemhogy zöldséget nem, mást sem veszek, évente 5x járok ott max., pedig 20 percre lakunk tőle. Ha tehetem, kisebb boltokban, áruházláncakban vásárolok.
2011. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én csak azt veszem amivel jól járok! Legyen magyar termék akár kínai, tök mind 1.

Attól még, hogy magyar terméket vásárolsz nem jön helyre a szánalmas kis országunk..

2011. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2011. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!