Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A Bolognai húst zsírral...

A Bolognai húst zsírral csináltam meg, és úgy tűnik túl sokat tettem bele. Hogyan "zsírtalaníthatnám" kicsit?

Figyelt kérdés
Nagyon zsíros lett ami még azt a jó ízét is elveszi.. Most először csináltam zsírral és úgy tűnik hogy nagyon sokat tettem bele. Valami ötlet? :/
2018. aug. 12. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%

Bolognait zsírral?? Hát ez nagyszerű ötlet volt.

Én újratervezném és inkább valami rakott dolgot öntenék vele nyakon pl krumplit,vagy eredetileg tervezett tésztát, rá reszelt sajt aztán be a sütőbe hátha úgy jobban beszívja.

2018. aug. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Lehűtöd, berakod a frígóba, amikor jól lehűl, a tetehén lesz a fagyott zsír. Ennek egy részét megpróbálod leszedni.
2018. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Bocs, javítom, tetején! 😄
2018. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Igen, a darált húsos alapot akartam zsírral megcsinálni nem pedig olajjal, hátha úgy jobb lenne vagy "egészségesebb" vagy bármi. Nem jött össze valami jól :D Köszi szépen még egyszer :)
2018. aug. 12. 11:42
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nincs egészséges olaj sem zsír , ez reklám duma vagy tudatlanság miatt terjed . A dió mák mogyoró olíva olaja csak frissen hidegen sajtolva jó vagy a termésben , a többi más zsír lerakódik az érfalakba epébe .
2018. aug. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Papirszalveta vagy papir konyhai törlőkendő, azzal óvatosan le lehet szedegetni.
2018. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Én mindent zsírral főzök. Attól hogy most sokat raktál bele nem jelenti azt hogy ne lehetne zsírral csinálni a bolognait!!

Lehet abból kevesebbet is tenni.


A zsiradék lényege, hogy amit pirítasz ne égjen oda szóval csak épp hogy kell az edény aljába ugyanúgy mintha olajjal főznêl.

2018. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Vannak darált húsok, amik lehet, hogy olcsóak, de nagyon zsírosak (30%<). Azok alá én nem is szoktam zsiradékot rakni, mert úgy járnék, mint te. Sőt, inkább kisütöm, mint a szalonnát, és a felesleges zsírt leöntöm róla. Szerintem nálad is ezzel lehetett a probléma.
2018. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az meglehet.
2018. aug. 12. 13:10
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
Én felmelegíteném, és beleönteném egy tészta szűrőbe, a többlet olaj/zsír kicsurogna alóla.
2018. aug. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!