Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ki hogy csinálja a tojáskrémet?

Ki hogy csinálja a tojáskrémet?

Figyelt kérdés
nagy kedvencem a tojáskrém. Eddig mindig úgy csináltam,hogy apróra vágtam vöröshagymát,margarint, majonézt,kis mustár, vegeta,bors. párom anyukája ajánlotta,hogy ha krémesebben szeretném , tehetek bele tejfölt is. Már próbáltam így is, finom lett. Azt hallottam, egy csepp citromlé is mehet. és ezzel a krémmel keverem össze a tojásokat. Nem sok ez így?
2010. márc. 9. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap este gondoltam rá, hogy csinálok! Így én is várom a finom recepteket!! Köszi
2010. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szívesen. Mindenki máshogy csinálja, de én miután megfőtt,kihűtöm, megpucolom, jól összenyomkodom, és a felsorolt alapanyagokkal összekeverem. Eddig margarint meg majonézt tettem bele, most tejfölt is. Remélem nem csapom el a gyomrom. Kenyérre kenve nagyon finom.Természetesen egy órát hűtőbe teszem. Melegen biztos jönne a hasmars:)
2010. márc. 9. 14:03
 3/17 anonim válasza:
100%
Én egy pici petrezselyemzöldjét is szoktam beletenni!
2010. márc. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ma is azt csinálok délutánra:)
2010. márc. 9. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tojáskrémmel megkent kenyeret sütőbe teszed, szépen megpirul, pirosarany a tetejére, és nyamiiiiiiiiii
2010. márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szia! én szoktam bele villával összetört olajos halat is tenni /pl.füstölt sprotni/, amúgy alapból én is mustár tejföl, delicat,bors, pici pirosarany.pirítóssal szeretjük.

üdv.

2010. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mennyi jó recept!Nagyon köszönöm mindenkinek!Olyanról is hallottam, hogy kolbászt,és összeturmixolni:) Nagyon köszönöm mindenkinek:) Kipróbálom legközelebb a többi verziót is.Hallottam, hogy reszelt sajtot is lehet. Most tejfölt is tettem bele a margarin meg a majonéz mellé. Remélem jó lesz.
2010. márc. 9. 14:53
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináljuk, hogy a főtt tojást megpucoljuk, lereszeljük, apróra vágott hagyma, só, bors rá és majonézzel kikavarni. Ennyi.

Egyszerű de nagyon fincsi, kenyérre kenve.

:)

Ui.: Én van mikor melegen eszem. :P

2010. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszadó én is hasonlóan. Csak pluszban margarin is:) Melegen nem nagyon merem, mert utána fájt a hasam:) Amúgy én is kenyérre kenve eszem. Neked is köszönöm.
2010. márc. 9. 15:03
 10/17 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek:)
2010. márc. 9. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!