Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojáskrémet hogy kell csinálni...

Tojáskrémet hogy kell csinálni a babáknak? 1 éves babának, valami egyszerü gyors tippet kérek

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Főtt tojást összeturmixolod pici vajjal, pár kanál natúr joghurttal, pici sóval, és tetszés szerinti zöldfűszerrel (pl. snidling, vagy majoranna, amit gondolsz).
2011. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tojást megfőzöd összetöröd villával keversz hozzá tejfölt, vajat, mustárt, kis reszelt v. hagymát esetleg petrezselymet v. snidlinget v. lehet v.hagyma zöldjét.


érnie kell kb. fél napot hütőben.

2011. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Főtt tojást összenyomkodod villával, keversz hozzá tejfölt és sót. Szerintem 1 éves babának még nem kéne nagyon fűszerezni.
2011. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsónak: zölfűszereket 7 HÓNAPOS KORTÓL LEHET adni!!!
2011. jan. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

En ugy is szoktam kesziteni neki, hogy kiszedem a megfott sargakat es sajtkermmel keverem ossze. Szoktam en is tenni bele metelohagymat vagy neha zoldfuszer kevereket. Csinaltam mar tonhalasat is (tojas sargaja, tonhalkonzerv, vaj es nagyon aprora felvagott fekete oliva bogyo).

En a fott tojas feherjet is bele szoktam reszelni. Kis lyuku reszelon jol atreszelem es ezt is belekeverem. Nem tudom, hogy a babad eszi mar a tojas feherjet vagy sem, de ha eszi igy is nagyon finom.

2011. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én is elmentem!Nagyon gusztusosak a receptek,amiket íratok!
2011. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!